gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yalnızdım bitanem yine dün akşam hep seni düşündüm hep seni andım dayanılmaz birşey oldu hasretin
    dün gece resmini öptümde yattım

derdime dermanı bulayım diye
    bir parça mutluluk duyayım diye
    rüyamda seninle olayım diye

düşlere daldıkça doldu gözlerim
    elini aradı bomboş ellerim
    gönlümü avutmak için sevgilim

Cengiz Kurtoğlu - Resmini Öptümde Yattım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik
  3. Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Dün Gece Avatarini Öptümde Yattım

Online'dım bi tanem yine dün gece.. Hep nick'ini düşündüm,hep jpg'ni andım.. Dayanılmaz bir şey oldu offline olman.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Byte'ıma dermanı bulayım diye.. Bir parça mutluluk duyayım diye.. Rüyamda smile'nle olayım diye.. Dün gece avatar'ını öptümde yattım.. Loglara daldıkça doldu gözlerim.. Nick'ini aradı bomboş mausem.. Gönlümü avutmak için sevgilim.....

Sayfayı Paylaş