Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cengiz kurtoğlu sevgiyi bilmiyorsan cengiz kurtoğlu sevmeyi bilmiyorsan seven çeker acıyı sevmeyi suc bendemi neyleyim sevgiyi suç bendemi Çok Kırdın Şu Kalbimi
    Ben Sedim Sen Kaçtın
    Kapanmış Yaraları
    Ben Sardım Sen Açtın

Sevgiyi Bilmiyorsan
    Suç Bendemi Neyleyim
    Sevmedin Bırakmadın
    Adam Gibi Seveyim

Seven Çeker Acıyı
    Sevmeyen Ne Bilsin
    Bana Aşktan Söz Etme
    Sevmek Kim Sen Kimsin

Dilerim Tanrıdan
    Hiç Yüzün Gülmesi
    Yıllarca Benim Gibi
    Sevinip Acı Çekersin

Sevgiyi bilmiyorsan
    Suç Bendemi Neyleyim
    sevmedin Bırakmadın
    adam gibi seveyim

Seven Çeker Acıyı
    Sevmeyen Ne Bilsin
    Bana Aşktan Söz Etme
    Sevmek Kim Sen Kimsin

Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
  2. Cengiz Kurtoğlu - Hani Sen Benimdin

Güvenmiştim, inanmıştım O güzel sözlerine Yanılmışım, aldınmışım Ağlıyorum halime Sen de bir gün seversen Allahından bulasın Sen benim aşkımı Sen duygularımı Çalan bir yalancısın Hani sen benimdin Hani gözbebeğimdin Hani en çok beni sevmiştin Hani ben canındım, Ekmeğin aşındım Nerde sözlerin yalancı
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  4. Biliyormusun sen kimsin...

Biliyormusun sen kimsin?? SEN "Siz insanlar için çikarilmis en hayirli bir ümmetsiniz, iyiligi emreder, kötülükten vazgeçirmege çalisirsiniz.. çünkü 'a inaniyorsunuz.." Fermaninin sahibisin!.. SEN "Alemlere rahmet olarak gönderilen" ve dehsetli mahser günü herkesin "Nefsi! Nefsi!" diye cirpinacagi bir zamanda, secdelere kapanip; "ümmetimi isterim Ya...
  5. sen kimsin....!!!

sevmek" dedim. "yoluna ölmek" dedi. "yol" dedim. alıp başını gitmek dedi. "gitmek" dedim. Bir "ahh" çekip "dostlardan ayrılmak" dedi. "dost" dedim. Durdu. Bana baktı. "dost" diye mırıldandı. "yüreğime nasıl koysam bilemediğim"dedi. "yürek" dedim. dünyaları içine sığdıramadığım" dedi....

Sayfayı Paylaş