Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cengiz kurtoğlu sevgiyi bilmiyorsan cengiz kurtoğlu sevmeyi bilmiyorsan seven çeker acıyı sevmeyi suc bendemi neyleyim sevgiyi suç bendemi Çok Kırdın Şu Kalbimi
    Ben Sedim Sen Kaçtın
    Kapanmış Yaraları
    Ben Sardım Sen Açtın

Sevgiyi Bilmiyorsan
    Suç Bendemi Neyleyim
    Sevmedin Bırakmadın
    Adam Gibi Seveyim
    Seven Çeker Acıyı
    Sevmeyen Ne Bilsin
    Bana Aşktan Söz Etme
    Sevmek Kim Sen Kimsin

Dilerim Tanrıdan
    Hiç Yüzün Gülmesi
    Yıllarca Benim Gibi
    Sevinip Acı Çekersin

Sevgiyi bilmiyorsan
    Suç Bendemi Neyleyim
    sevmedin Bırakmadın
    adam gibi seveyim

Seven Çeker Acıyı
    Sevmeyen Ne Bilsin
    Bana Aşktan Söz Etme
    Sevmek Kim Sen Kimsin

Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

cengiz kurtoglu vefasız cengiz kurtoğlu sözünden dönene namert denmezmi kurtoğlu vefasız Yıllar sonra bir kalemde, Beni böyle silemezsin Benim sana sevdam varken, Hiçbir yere gidemezsin Can dedim, yar dedim, sevdim yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet bilmez mi? Sözünden dönene namert denmez mi? Boş yere harcadın senelerimi Canımdın, kanımdın bunlar yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Sevdalıyım

AŞik Oldum Bİr GÜzele Vuruldum GÜzellİĞİne Taht Kurdu Şu GÖnlÜme Sevdaliyim Yaraliyim Canimdan Çok Sevdİm Senİ Anlamaz Oldun Sevgİmİ Yeter Artik Yaktin Benİ Sevdaliyim Yaraliyim Bebek YÜzlÜm Ahu GÖzlÜm Can BakiŞlim Şİİr YÜzlÜm O Nazlarin Edalarin Yaktin Benİ Sevdaliyim Canimdan Çok Sevdİm Senİ Anlamaz Oldun Sevgİmİ Yeter Artik Yaktin Benİ Sevdaliyim Yaraliyim
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Emine

Sabahtan gördüm seni Çok beyaz geldin bana Konaktamı büyüdün Of of eminem güneş çalmadı sana Parmağında yüzükler Kolunda bilezikler Oy sana dolanayım Of of eminem nedir bu güzellikler Bir kurşun atacağım Belindeki kuşağa Anan vermedi seni Of of eminem benim gibi uşağa Parmağında yüzükler Kolunda bilezikler Oy sana dolanayım Of of eminem nedir bu güzellikler Vardır güzel yaylalar Arhavi'nin...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Düşünecektin

Nasil YalvarmiŞtim Dur Gİtme Dİye Bana Son Vedayi Etmeyecektİn GÜn Gelİp PİŞmanlik DuyacaĞini Ayrilip Gİderken DÜŞÜnecektİn Kalbİnİn Bu AŞkla YanacaĞini Bİtmeyen Dertlere DalacaĞini BaŞini TaŞlara VuracaĞini Ayrilip Gİderken DÜŞÜnecektİn Sevgİnİn Zamanla ÖlmedİĞİnİ Sevda AteŞİnİn SÖnmedİĞİnİ Hasretİ DÜŞenİn GÜlmedİĞİnİ Ayrilip Gİderken DÜŞÜnecektİn Birakip Gİderken DÜŞÜnecektİn Kalbİnİn Bu...
  6. Cengiz Kurtoğlu - Duysunlar

Böyle severken deli gibi özlerken, Onun için her derdi çekerken Gitmek var mı, ayrılmak var mı? Söyleyin söyleyin öyle kaçmak var mı? Duysunlar, isterse vursunlar ikimizi, Yasaksa kime ne, ölümüm seninle... Böyle isterken, her şeye razıyken, Onun için her gece ağlarken Böyle isterken, her şeye razıyken, Onun için gözyaşı dökerken Gitmek var mı, ayrılmak var mı? Söyleyin söyleyin...
  7. Cengiz Kurtoğlu - Dönmeyecek

yüreğimden atamadım seni bir görseydin bu haldeyken beni geçen hergün umutlarım kırıldı sanki dünya bu başıma yıkıldı ömrümü verdiğim için,sözüne kandığım için seni yar sandığım için ağlıyorum bu halime ömrümü verdiğim için,sözüne kandığım için sırtımdan vurduğun için ağlıyorum bu halime dönmeyecek,gelmeyecek nasıl yandım bilmeyecek ömrümün son günlerini o vicdansız görmeyecek uzaktasın...
  8. Cengiz Kurtoğlu - Dönmeseydin

hiç dönmeseydin cengiz kurtoğlu hiç dönmeseydin cengiz kurtoğlu güzelliğini zaman götürmüş güzelliğini zaman götürmüş Sana yabancı eller dokunmuş Hiç dönmeseydin dönmeseydin Gönül dağına hep eller konmuş Hiç dönmeseydin dönmeseydin Güzelliğini zaman götürmüş Zalim insanlar seni bitirmiş Gurulu başın yerlere değmiş Hiç dönmeseydin dönmeseydin Hala aklımda böyle bir gündü Çaresiz kalan ümitler...
  9. Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Kalbİnİn Sesİne Kulak Ver Dİnle Çok Mutlu Oluruz İnan Senİnle Bu EŞsİz Sevdayi PaylaŞ Benİmle Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De Sevİyorsun Gel De Naz Yapma Bİr Gurur UĞruna Bu AŞki Yikma Canimi Verİrİm Yeter Kİ Bikma Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Dİlİmden DÜŞmeyen Dua Gİbİsİn Hem De GerÇeksİn Hem De RÜya Gİbİsİn İÇİmde ÖlÜmsÜz Sevda Gİbİsİn Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De...
  10. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş