gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir gün böyle geçti Garip gönlüm aşkından delirdi Sanki yıllar dün gibi
    Anılar bugün gibi
    Bir kalpsizin elinden
    Yandı gönlüm mum gibi

Sevsen de sevmesen de
    Bende bitmez bu sevda
    Dilim ayrıldık dese de
    Gönlüm demez elveda

Bir gün daha bitti
    Bahtsız kalbim beklerken tükendi
    Sanki yıllar dün gibi
    Anılar bugün gibi
    Bir kalpsizin elinden
    Yandı gönlüm mum gibi

Cengiz Kurtoğlu - Sevsen De Sevmesen De (Mum Gibi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Özkan - Deniz Dalgasız Olmaz

Cengiz Özkan - Deniz Dalgasız Olmaz

Vah gülüm deniz dalgasız olmaz Vah gülüm güzel sevdasız olmaz Vah gülüm yiğidin alan yiğidin Vah gülüm başı boransız olmaz Vay gülüm vay nerdesin nerdesin Vay gülüm kaldır camın perdesin Vay gülüm alacağım ben seni Vay gülüm kalabalık yerdesin Vay gülüm denize dalayım mı Vay gülüm bir balık alayım mı Vay gülüm ay doğdu şafak attı Vay gülüm daha...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi

Cengiz Kurtoğlu - Dağlar Gibi

Çınar idim dünyada bir dala döndüm Aşk elinden inleyen sazlara döndüm Ateş oldum yar elinden bir küle döndüm Gül elinden inleyen bülbüle döndüm Derya gibiydi gönlüm hey damlaya döndüm Ölmez idim kul elinden bin defa öldüm Dağlar gibi sevdim ama bir kula döndüm Kaya gibiydi gönlüm hey bir toza döndüm Gönül dedim yandı söndü boynunu büktü Aşk elinden ömrümü yerlere döktü Ateş oldum yar elinden...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Gibi

Öylesİne BaĞliyiz Kİ Var Mi Seven Bİzİm Gİbİ DÜnyayi Verseler Bİle DeĞİŞmeyİz Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup Şu Alemİ BÖylesİ Çilginca Sevgİ Var Mi Dostlar Bİzİm Gİbİ O Da Sevsİn Bu Da Sevsİn Herkes Sevsİn Sen De Sev İŞte Sevda İŞte YÜrek Seven Gelsİn Bİzİm Gİbİ Kem GÖnÜller BÜyÜledİ En Kuvvetlİ Sİhİrlerİ Yapsalar Da Bozamazlar Yikamazlar Sevgİmİzİ Arasalar Bulamazlar Seyyah Olup...
  4. Deniz Kabuğundan Mumlar

Deniz Kabuğundan Mumlar

Evinizin şık ve doğal durmasını istiyorsanız bu mumlara bakın derim. Deniz kabuklarınn görüntüsü ve yansıttığı ince renkler sizi rahatlatacaktır.. Evinizin her köşesine tek tek ya da grup halinde koyabilirsiniz bu mumları. Rengarenk görünümü ve yansıttığı küçük ışıklar evinize güzellik katacaktır :)
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş