gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Ümit Yere Batsın

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sen artık ellerin olduktan sonra Neyleyim bu aşkı al yere batsın Bütün hayallerim solduktan sonra
    Ümit yere batsın, fal yere batsın.

Seven kalbimizi böyle ağlatan
    Mutlu dünyamızı böyle karartan
    Seni benden beni senden ayıran
    Kader yere batsın, kul yere batsın.

Bir hançer misali vurupda giden
    Bir kadeh misali kırıpta giden
    Seni kollarımdan alıpda giden
    Felek yere batsın, aşk yere batsın

Cengiz Kurtoğlu - Ümit Yere Batsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yalanın Batsın

Cengiz Kurtoğlu - Yalanın Batsın

Terkettiğin yüreğime, Hangi yüzle dönüyorsun Sevdim diyorsun, affet diyorsun Kapım sana açılsa da, Gönlüm seni kabul etmez Bir özür yetmez, kalbim affetmez Sen bahtımın kara kara sayfası, Kapanmadı ihanetin yarası Yalanın batsın, sevmedin ki, Yalanın batsın inanmam ki Yıkıpda gittin umutlarımı, Nasıl unutayım ki Acıları yüreğime...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Gideceğin Yeri Söyle

Cengiz Kurtoğlu - Gideceğin Yeri Söyle

Duygularım sel sel olmuş, Akar gider gözlerimden Çekilecek dert kalmadı, İsyanım var kaderime Gözler yalan söylemez, ne olur dinle beni Yalvarırım aç artık sevgini, yüreğini Gideceğin yeri söyle, ardından geleceğim Herşeyi göze alıp, sevmekse seveceğim Gideceğin yeri söyle, ardından geleceğim Herşeyi göze alıp sevmekse, sevmekse Sevmekse seveceğim... Darılmışım bu dünyaya Dost...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

Cengiz Kurtoğlu - Bahse Girerim

BoŞuna Gİzleme Duygularini Sen Bana AŞiksin Bahse Gİrerİm İstedİĞİn Kadar UzaklaŞ Benden Bensİz Yapamazsin Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar Gİrse De HİÇ Sonu Olmayan Yollar Gİrse De Bİr DeĞİl Bİn AŞik Senİ Sevse De Benİ SeÇeceksİn Bahse Gİrerİm Bu AŞka Elveda Ettİm Desen De Bİr Daha Gerİye DÖnmem Desen De DÖrt Kİtap ÜstÜne Yemİn Etsen De Bana DÖneceksİn Bahse Gİrerİm Araya Koskoca DaĞlar...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş