gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Yaktım Çıranı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Senİn Devrİn Son Buldu Bende Oyun Sirasi ÜzgÜnÜm Vaktİn Doldu
    Şİmdİ Yaktim Çirani

Affedemem Yalvarma
    BoŞ SÖzlerle Kandirma
    Bak Kaldin Sen Ortada
    Şİmdİ Yaktim Çirani
    Kİmse Gelmez Yardima
    Şİmdİ Yaktim Çirani

Karnim Tok Masallara
    Paydos TÜm Acilara
    Kİmse Gelmez Yardima
    Şİmdİ Yaktim Çirani

Affedemem Yalvarma
    BoŞ SÖzlerle Kandirma
    Bak Kaldin Sen Ortada
    Şİmdİ Yaktim Çirani
    Kİmse Gelmez Yardima
    Şİmdİ Yaktim Çirani

Cengiz Kurtoğlu - Yaktım Çıranı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Bizim Şarkımız

Cengiz Kurtoğlu - Bizim Şarkımız

sensiz kalbim sanki deli gülmez yüzüm sen gideli dinle güzeller güzeli işte bu bizim şarkımız şarkımız hiç bitmeyecek herkes bunu söyleyecek dillerden de düşmeyecek işte bu bizim şarkımız bu şarkı senin eserin inan ki boş hala yerin belki yoktur hiç haberin dinle bu bizim şarkımız şarkımız hiç bitmeyecek herkes bunu söyleyecek dillerden de düşmeyecek işte bu bizim şarkımız
  2. Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Cengiz Kurtoğlu - Benim Ol

Kalbİnİn Sesİne Kulak Ver Dİnle Çok Mutlu Oluruz İnan Senİnle Bu EŞsİz Sevdayi PaylaŞ Benİmle Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De Sevİyorsun Gel De Naz Yapma Bİr Gurur UĞruna Bu AŞki Yikma Canimi Verİrİm Yeter Kİ Bikma Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Dİlİmden DÜŞmeyen Dua Gİbİsİn Hem De GerÇeksİn Hem De RÜya Gİbİsİn İÇİmde ÖlÜmsÜz Sevda Gİbİsİn Ben Senİn Olayim Sen De Benİm Ol Sen De...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Ayrılmayalım

Cengiz Kurtoğlu - Ayrılmayalım

Sonsuz aşkla severken bırakmam seni, Tam bulmuşken gönlümün ilk sevdiğini Sen kaybetmek ister misin? söyle beni Gizli kalsın, duyulmasın, ayrılmayalım Aman kimse bozmasın mutluluğumuzu, Sakın kimse duymasın, söylemeyelim Vurmasın, yıkmasın biz bize kalalım, Belli olmaz göze gelir, ayrılmayalım Sonsuz aşkla severken bırakmam seni, Ben sevmişken kaybetmek istemem seni Sen kaybetmek...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayrılık Saati

Cengiz Kurtoğlu - Ayrılık Saati

Ayrılık saati yaklaştı artık Evlada sevgilim ben gidiyorum Kimimiz var bizim tanrıdan başka Kendine iyi bak yalvarıyorum Seni sana emanet ediyorum Eline yabancı eller değmesin Gözüne yabancı gözler gülmesin İstemem bu aşka gölge düşmesin Kendine iyi bak yalvarıyorum Seni sana emanet ediyorum Ne kadar vefasız olsa da zaman Ne olur sevgilim aşkıma inan Tanrı sevenlerin yanında inan Kendine iyi...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı

Öyle bir sevdanın içine düştüm Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim Öyle bir aşk ile yanıyorum ki Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim O leyla ben mecnun gibi severken Ne oldu bir anda bu sona neden Bu aşkın en güzel mevsimindeyken Görmedim hiç bahar görmedim neden Aşk sokağında yalnız kaldım Bir köşeye çöküp her gün ağladım Oradan geçenler sorup durdular Terkedildim demeye dilim...

Sayfayı Paylaş