gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Yıkan Sendin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cengiz kurtoglu yanan bendim cengiz kurtoğlu yanan bendim kurtoğlu yandıran sen yandıran sen ben aşkına saygı duydum onun için boyun eğdim
    bir kez sana gönül verdim
    yanan bendim yandıran sen

gittin yüreğimi yaktın
    yaş oldun gözümden aktın
    sen gittin ardınadan baktım
    yıkan sendin yıkılan ben

onurluyum kal diyemem
    ben sevdim seni bilemem
    yol yakınken dön diyemem
    yollar bendim çiğneyen sen

sana nasıl anlatayım
    zaten herşey ortada bak
    yakın yeri ettin uzak
    hasret bendim gurbetse sen

Cengiz Kurtoğlu - Yıkan Sendin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Senin İçin Burdayım

Cengiz Kurtoğlu - Senin İçin Burdayım

İçimde bir ümit var onun için burdayım, Belki gelirsin diye senin için burdayım Vakit çok geç olsa da gönlüm mahzun kalsa da, Yine aynı masada senin için burdayım Burada izlerin var Islanmış gözlerin var Verdiğin sözlerin var Onun için burdayım İnan ki sensiz canım mutluluğa düşmanım, Affet beni pişmanım demek için burdayım Elini elime alıp öylece bir an kalıp, Sana son kez...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Senin Eserin

Cengiz Kurtoğlu - Senin Eserin

Gideceğini bilseydim Bir gün böyle uzaklara Kilitlerdim şu gönlümü Düşmezdim kara sevdaya Ne vefanın adı kalmış Ne sevdanın tadı kalmış Aşka tutsak o yeminler Demek ki hep yalanmış Bu sevdaya ömür verdim Böyle yandım öyle sevdim Görmezdi gözlerim dünyayı Gözünde yaş varsa senin İçinde dert varsa senin Saçıma aklar düştüyse Bu senin... Senin eserin Nasıl diner şimdi yaram...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Seni Seveli

Cengiz Kurtoğlu - Seni Seveli

Benimle ağlıyor bomboş kadehler, Her akşam sarhoşum seni seveli Temeli yıkılmış gönül yuvamın, Virane olmuşum seni seveli Mutluluk yolunu sensiz kapattım, Her gece aşkını düşünüp yattım Ömrümü hasretin içne kattım, Şimdi bir berduşum seni seveli Sırtımdan vursa zalim anılar, Ben seni unutmam mahşere kadar Her sokak başında gözyaşlarım var, Yaralı bir kuşum seni seveli Mutluluk...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Seden Bir Hatıra

Cengiz Kurtoğlu - Seden Bir Hatıra

Ayrilalim Dİyorsun YÜzÜme KarŞi Bİlmem Sensİz Nasil YaŞayacaĞim Demekkİ Bİr AŞkta BÖyle Bİtİyor Mendİlİn Varsa Ver AĞlayacaĞim Senden Bİr Hatira SaklayacaĞim Bİrlİkte YaŞanan GÜnlerİmİze Hasretİ Getİren Kaderİmİze Yikilip Yok Olan DÜŞlerİmİze Mendİlİn Varsa Ver AĞlayacaĞim Senden Bİr Hatira SaklayacaĞim Madem GÖrÜŞmemİz İmkansiz Artik Sevgİlİm Bİrtanem Allahaismarladik ŞÖyle GÖzlerİne Son...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ödeştik Senle

Cengiz Kurtoğlu - Ödeştik Senle

Öyle Kolay Mi Sandin BÖyle Sevİp KaÇmayi Bak Şİmdİ Sira Bende Birak Şu AĞlamayi YÜreĞİn Aci Dolu Beklİyordum Bu Ani Şİmdİ Sen Sİl GÜzelİm AŞkin GÖzyaŞlarini Yollarin AÇik Olsun Gİt GÜle GÜle YÜz ÜstÜ BirakmiŞtin Bak Sira Sende Bİr Zamanlar Senİ Ben Nasil Severdİm Şİmdİ Sen AĞliyorsun ÖdeŞtİk Senle Bİlİrsİn Kİ BugÜnÜn Bİrde Yarini Var Neler Çektİm Bİr DÜŞÜn Şİmdİ Sana Ne Kaldi Senİ GÖrmek...

Sayfayı Paylaş