gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Özkan - Deniz Dalgasız Olmaz

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Vah gülüm deniz dalgasız olmaz Vah gülüm güzel sevdasız olmaz Vah gülüm yiğidin alan yiğidin
    Vah gülüm başı boransız olmaz

Vay gülüm vay nerdesin nerdesin
    Vay gülüm kaldır camın perdesin
    Vay gülüm alacağım ben seni
    Vay gülüm kalabalık yerdesin

Vay gülüm denize dalayım mı
    Vay gülüm bir balık alayım mı
    Vay gülüm ay doğdu şafak attı
    Vay gülüm daha yalvarayım mı
    Deli deli deli deli...

Cengiz Özkan - Deniz Dalgasız Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Özkan - Tanrı'dan Diledim

Cengiz Özkan - Tanrı'dan Diledim

Tanrı'dan diledim bu kadar dilek aman aman Bu kadar dilek O yarin yüzünü bir daha görek aman aman bir daha görek Bana kısmet değil dizin de yatmak aman aman dizinde yatmak Dizinde yatıpta yüzüne bakmak aman aman yüzüne bakmak Dizinde yatıpta yüzüne bakmak aman aman yüzüne bakmak Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma Bir kara kaşın bir kara gözün değer dünya malına Bir kara kaşın bir...
  2. Cengiz Özkan - Tanrıdan Diledim

Cengiz Özkan - Tanrıdan Diledim

Tanridan diledim bu kadar dilek aman aman bu kadar dilek o yarin yuzunu bir daha gorek aman aman bir daha gorek bana kismet degil dizinde yatmak aman aman dizinde yatmak dizinde yatipta yuzune bakmak aman aman yuzune bakmak dizinde yatipta yuzune bakmak aman aman yuzune bakmak gel anam aman yanima kiyma bu yazik canima bir kara kasin bir kara gozun deger dunya malina...
  3. Cengiz Özkan - Mapushane Çeşmesi

Cengiz Özkan - Mapushane Çeşmesi

cengiz özkan mapushane çeşmesi Mapushane Cesmesi yandan akiyor yandan. Mapushane Cesmesi yandan akiyor yandan. Mapusluk birsey degil, yaniklik var bir yandan. Mapusluk birsey degil, yaniklik var bir yandan. Ey Gardiyan Gardiyan, Tabancami ver bana. Ey Gardiyan Gardiyan, Tabancami ver bana. Bir Güzelin ugruna, ceza verdiler bana. Bir Güzelin ugruna, ceza verdiler bana.
  4. Cengiz Özkan - Kırmızı Buğday

Cengiz Özkan - Kırmızı Buğday

kırmızı buğday akor açıver açıver cepkenini atıver atıver cepkenini Kırmızı Buğday ayrılmıyor sezinden Mevlam Mevlam versin güzellerin gencinden Kim ayrılmış ben ayrılam eşimden Yörü yörü dilber Salma saçın sürüsün. Açıver açıver cepkenini Elmas gerdan görünsün Dam üstüne kura koymuş ilyeni Ben istemem istemem setre pantol giyeni Ben isterim mavi şalvar giyeni Yörü yörü dilber Salma...
  5. Cengiz Özkan - Ah İstanbul

Cengiz Özkan - Ah İstanbul

Benim adım dertli dolap Suyum akar yalap yalap Böyle emreylemiş çalap Derdim vardır inilerim Ben bu dağın ağacıyım Ne tatlıyım ne acıyım Ben mevlâya duacıyım Derdim vardır inilerim Dağda kestiler hezenim Bozuldu türlü düzenim Ben usanmaz bir ozanım Derdim vardır inilerim Yûnûs bunda gelen gülmez Kişi muradına ermez Bu...

Sayfayı Paylaş