gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cengiz'e Sizde Düşman Oldunuz mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ezel'in bitmesine az bir zaman kaldı meleklerim. Dünki bölümde Cengiz'in yaptığını hangi düşman hangi düşmana yapar. Öyle kumpas yapmış ki Ezel'e inanılır gibi değil. Bu arada bu senaryoyu yazanı bir kez daha tebrik etmek gerekiyor. [​IMG] Dün oynayan bölümde Cengiz, Eyşana tecavüt etmiş ve birde öldürmüş tü. Haber sitelerinde herkeste bir Cengiz Düşmanlığı olmuş. Bakın yorumlar da insanlar neler söylemişler.

İŞTE O YORUMLAR

--Ne Ezel ne de Eyşan bunu hak etmedi! Ezel zaten intikamını fazlasıyla aldı. Ezel ve Eyşan mutlu olmayı hak ediyordu bence.
    --Bir kez daha dedim ki; Cengiz sen kötüsün! Finalde ölmesini şiddetle istiyorum!
    --Hala şoktayım. Eyşan'ı pek sevmezdim, ama şu son bölümde acıdım nedense… Yaptığı onca kötülüğe rağmen, sonuçta anne olduğu için içim cız etti.
    --Cengiz, erkekliğini şimdi mi hatırlamış? Kenan onu karısından çatır çatır boşatırken o eylemi, sıkıyorsa Kenan'a uygulasaymış!
    --Ne aşkı kardeşim? Ne kara sevdası? Böyle sevgi mi olur Cengiz?
    --Eyşan'ın tecavüzden sonraki hali dokundu bana... Kimseler bilmiyor diye kendisini de olmadığına inandırmaya çalıştığı o sahneler ölümünden beterdi.
    --Cengiz'e her türlü söz öbek ve öbecikleri söylenebilir…
    --Cengiz'e sağlam bir final lazım!

Peki sizce finalde ne olmalı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bukadar adilikte olmaz heralde diziyi biraz izledim azbişe biliyorum konusunu cengizz hertürlüölümü hak etmiş bencee ama ezelden değil allahından bulsun finalde:D:D

3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    uyuss cengizzz o tornavidayı sana batırsınlar emii gıcıkk .... :(((

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi nasıl bir final olacak az bişey tahmin edebiliyorum. Bence Ezel'in oğlu haricinde herkes cartayı çeker* Bakalım Ezel bu sefer nasıl yırtacak paçayı düşünüyorum düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor. Bu arada o tornavide değildi :D:D

MUHTEMEL FİNAL TAHMİNİM
    Cengiz : Cartayı her türlü çekecek yani en az Kenan gibi güzel bir ölümü hakediyor bence
    Eyşan : Elfatiha zaten öldü :) bu arada Eyşan Behzat Ç'ye transfer olmuş bile
    Ezel: Muhtemelen oda ölecek...
    Kerpeten Ali : Bence bir tek Ali yaşar.

Bakalım sonucu ne olacak, başka finalle ilgili şu olur diyen yok mu. Bu arada değerli misafirlerimiz bu konuya sizlerde yorum yazabilirsiniz. Hemen sol üstte bulunan bu konuya yazın resmine tıklayıp yazabilirsiniz.

*Cartayı Çekmek: Ölmek :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence finalde cengiz olmelı yıne hersey oyun olmalı ezelın oyunu cengızı tuza dusurme
    bence fınalde cengiz olmelı..
    ezel cengızın oyununna deyılde cengız ezelın oyununa gelmıs olmalı...ezel oyuna gelmıs gıbı olsun amam kaybeden cengız olsun ehsanın olmasıde bı oyun olsun ya boyle bıtmemesı lazım fiilmiz artık kavussunlar olmaz ezel bıda habıse gırmesın ya .ezel mutlu olmayı hakkettı fazlasıyla
    ehsanla kavyşşunlar artık

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben izlemiyorum bu diziyi :D tek diyeceğim şu tecavuz dizilerde moda oldu ;) önce fatmagüle sonra cemileye sonrada eyşana heralde he bide canan var

Cengiz'e Sizde Düşman Oldunuz mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz hiç "ADA" oldunuz mu?

Siz hiç "ADA" oldunuz mu?

'Thomas Cook, bir araştırma gezisi sırasında Atlas Okyanusu'nun ıssızbir yerinde, milyonlarca kuşun havada çığlıklarla daireler çizerek uçtuğunu görür. Kulakları sağır edecek kadar yüksek sesle çığlıklar atan kuşlardan yorgun olanlar, okyanusun dev dalgaları arasına kendilerini atarak intihar etmektedirler! Bu olayı yıllar boyunca birçok balıkçı görür, birçok bilim adamı araştırır.Kuş...
  2. Sİzİn HİÇ BÖyle Dostunuz Oldu Mu?

Sİzİn HİÇ BÖyle Dostunuz Oldu Mu?

sizin hiç böyle dostunuz oldu mu sizin hiç böyle dostunuz oldumu oldu mu video oldumu bir video SİZİN HİÇ BÖYLE DOSTUNUZ OLDU MU Daima düşünceliydi. Susması konuşmasından uzun sürerdi. Lüzumsuz yere konuşmaz; konuştuğunda ne fazla, ne eksik söz kullanırdı. Dünya işleri için hiç kızmazdı. Kendi şahsı için asla öfkelenmez ve öç almazdı. Kötü söz söylemezdi. Affediciliği tabii idi. İntikâm...
  3. Dost musun Düşman mı

Dost musun Düşman mı

konuşmak bazen çözüm değildir susmak bazen çoğu şeyi anlatır bundan sonra hep susucam belki anlarsın diye gözlerimin dolduğu gecelerde oldu ama bugözyaşları senin eserin istemiyosan sonsuza kadar gitmeyide bilirim hep bana sevmediğimi sorma artık anlaki sen sevilmeyi haketmiyosun dostluk dediğin kelime sende farklıymış ben dostu sırdaş bilirim derdini anlatmadınki derman olalım sadece dert...
  4. Siz hiç anne oldunuz mu

Siz hiç anne oldunuz mu

Siz hiç anne oldunuz mu Filistin’de? > >Buldozerler, cehiz sandığı ve baykuşlar… > >Ya kucağınızda körpecik Mahmud? > >Kıpkızıl kan ve şarapnel parçası… > >Ve gece üç… > >Siz hiç ağladınız mı? > >Ay ışığında? > >…. > >Peki, Çeçenya’da, ya Çeçenya’da > >Üç aylık bebek, bir nine… > >Çıldırdı mı hiç çırılçıplak yavuklun… >...
  5. Benim bebeğim yeşil kaka yapıyor sizde böyle oldu mu ?

Benim bebeğim yeşil kaka yapıyor sizde böyle oldu mu ?

7 aylık bir oğlum var bazen yemyeşil kaka apıyor kızlar acaba sütten mi yoksa ek gıdalardan mı oluyor bu hususta bilginiz var mı dizanteriden korkuyorum ama tecrübesizim ilk oğlum bana bilgi verirmisiniz ( yani ilk çocuğum )

Sayfayı Paylaş