gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cenk Eren ve Sadıka Sabancı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Şarkıcı Cenk Eren ve Sadıka Sabancı, 21 Şubat tarihde birlikteliklerini evliliğe dönüştürecek. İşte ayrıntılar....

Cenk Eren ve Sadıka Sabancı'ya Nükhet Duru'dan jest! Sabancı'nın gelinliğini, Nükhet Duru'nun modaevi hazırlayacak.

Duru, 21 Şubat'ta Casablanca'da yapılacak düğünde Sadıka Sabancı'nın şahidi de olacak. Cenk Eren'in şahidi ise Murathan Mungan

Cenk Eren ve Sadıka Sabancı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Oh Olsun

Cenk Eren - Oh Olsun

Senden öncesi vardı Senden sonrası da olacak Yalan aşkınla sanma Bir ömür yaşanacak Biliyorsun vedalar Hüzünlendirir beni Sen de böyle biçare Yalnız bıraktın beni Artık gözüm açıldı Kanmam yalan sözlere Seni çok seven kalbim Taşa döndü sayende Oh olsun Gururluydun; ne oldu Oh olsun Benim aşkımdan oldun Oh olsun Öğretemedim...
  2. Emre'nin düğün tarihi belli oldu

Emre'nin düğün tarihi belli oldu

28 Aralık'ta Tuğba Gürevin ile dünya evine girecek olan Emre Belözoğlu'nun nikah şahidi Fatih Terim olacak. Fenerbahçe'nin bu sezonki flaş transferlerinden Emre Belözoğlu, nişanlısı Tuğba Gürevin'le 28 Aralık pazar gecesi Swissotel'de evleniyor. Milli futbolcunun nikah şahitlerinden biri de Milli Takımlar Teknik...
  3. Sadıka Sabancı-Cenk Eren düğünü yalan oldu

Sadıka Sabancı-Cenk Eren düğünü yalan oldu

Sadıka Sabancı'yla Cenk Eren'in evlilikleri bir kez daha ertelendi İlk olarak 14 Şubat’ta evlenme kararı alan ancak yaşacakları eve karar veremedikleri için düğün tarihlerini bir hafta erteleyen çiftin 21 Şubat’ta yapmayı planladıkları nikahları yine ertelenmiş. Çift hala ev bulamadıkları için nikahlarını ertelemişler
  4. Düğün tarihim belli oldu!

Düğün tarihim belli oldu!

Hanımlar dün düğün tarihim belli oldu ve salonu tuttuk :) Biliyorsunuz ki yenilerde sözlenmiştim tutturdum büyük nişan isterim diye ve mart 20 de nişanım var:) Üstüne dedik birde düğün tarihini belli edelim ve temmuzun 17 sini belirledik salonuda tuttuk:) hem sevinçliyim hemde çok heyecanlı sanki tarih belli olana kadar işin ciddiyetinde değildim ; şimdi ayrı bir heyecan ve telaş sardı...
  5. Engin Altan ve Neslişah'ın Düğün Yeri ve Tarihi Belli Oldu!

Engin Altan ve Neslişah'ın Düğün Yeri ve Tarihi Belli Oldu!

engin altan düzyatan, neslişah alkoçlar, engin altan düzyatan neslişah alkoçlar Sevgili melekler, başarılı oyuncu Engin Altan ve Neslişah Alkoçlar'on düğün tarihi ve yeri belli oldu. 10 Mayıs'ta nişan yüzüklerini takan çift, arayı çok açmadan evlenmek istiyorlardı. Önce düğün tarihini 24 Ağustos olarak belirleyen çift, 26 Ağustos'ta karar kıldı ve düğünlerini Ulus 29 adlı mekanda yapmaya...

Sayfayı Paylaş