gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cenk Ertan kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cenk ertan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, dizileri, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, resimleri,

Mankenlikten oyunculuğa transfer olan isimlerden biridir Cenk Ertan ki, bana göre çokda başarılı bir oyuncudur Melek'ler:)

"Aşk ve Ceza" dizisinde ki performansını izleyenler, benim gibi onu başarılı bulabilir diyorum Melek'ler:)

Cenk Ertan, (d. 1 Ocak 1970 Almanya) oyuncu ve eski manken. Mankenlikten oyunculuğa geçen Cenk Ertan ilk oyunculuk deneyimini Alacakranlık adlı dizide gerçekleştirdi.

Filmografi

2008 - Çemberin Dışında : Aycan Demirkan
    2007 - Parmaklıklar Ardında : Yılmaz Aydın
    2006 - Rüyalarda Buluşuruz
    2005 - Ödünç Hayat : Cemal
    2005 - Ihlamurlar Altında : Cem Akman
    2004 - Haziran Gecesi : Cemal
    2003 - Kurtlar Vadisi : Faruk
    2003 - Alacakaranlık

Cenk Ertan kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertan Saban kimdir

Ertan Saban kimdir

ertan saban nereli ertan saban eşi ertan saban kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, kısaca hayatı, filmleri, "Elveda Rumeli" dizisinden tanıdığımız ve bir çok genç kızın kalbini fetheden yakışıklı oyuncu Ertan Saban hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Ertan Saban (1977, Üsküp, Makedonya) Erzurum'dan Makedonya'ya Göç Eden Bir Ailenin Çocuğu Olarak Dünyaya...
  2. Ertan Saban (Komiser Reşat) Kimdir

Ertan Saban (Komiser Reşat) Kimdir

reşat komiser komiser reşat karakol kimdir komser karakol dizisi kim karakol, dizisi, Komiser Reşat, ertan saban, kimdir, hayatı, filmleri hakkında bilgiler Daha önce Elveda Rumeli dizisinde Sütçü Ramiz'in damadı Alex olarak tanıdığımız genç oyuncu Ertan Saban'ı yakından tanıyalım... Ertan Saban (d. 4 Aralık 1977), Üsküp, Yugoslavya (bugün Makedonya), Türk kökenli Makedonyalı...
  3. Cenk Ertan Düğün Fotoğrafları da paylaşın

Cenk Ertan Düğün Fotoğrafları da paylaşın

Dizilerin ve filmlerin ünlü ismi olmada ünlü yüzü olan benimde başarılı bulduğum oyuncu Cenk Ertan evlenmiş kiminle evlendi merak ediyorum ve ayrıca sizlerden mümkünse Cenk Ertan Düğün Fotoğraflarını paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Umutsuz Ev Kadınları Kudret Rolunde ki Cenk Ertan Evlendi

Umutsuz Ev Kadınları Kudret Rolunde ki Cenk Ertan Evlendi

Fulya Ceylan Aksütlü Düğün Fotoğrafları Cenk Ertan Düğünü Sevgili melekler, ilgiyle izlenen dizilerin başında gelen Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Kudret rolüyle hatırlayacağınız Cenk Ertan meslektaşı Fulya Ceylan Aksütlü ile evlendi. Cenk Ertan düğünü ile ilgili detaylar ve haberin devamı makalemizde.. :) Oyuncu Fulya Ceylan Aksütlü ve meslektaşı Cenk Ertan (Umutsuz Ev Kadınları adlı...
  5. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ertan Saban Kimdir?

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ertan Saban Kimdir?

hatasız kul olmaz ertan saban, ertan saban hayatı, ertan sabah haberleri Sevgili melekler, Hatasız Kul Olmaz dizisi bir Osman Sınav yapımı olarak Mart ayında Kanal D ekranların olacak. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ertan Saban ve Murat Han'ı izleyeceğimiz dizide rol alan Ertan Saban hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.... Ertan Şaban, 4 Aralık 1977 yılında, Üsküp’de dünyaya...

Sayfayı Paylaş