gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

cennet vatanımıza yukardan bakmaya ne dersiniz!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

cennet vatanımıza yukardan bakmaya ne dersiniz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ülkemize uzaydan bakmaya ne dersiniz!

ülkemize uzaydan bakmaya ne dersiniz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kızlar yazda geliyorken bir kaç etek modeline bakmaya ne dersiniz :)))

kızlar yazda geliyorken bir kaç etek modeline bakmaya ne dersiniz :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz?

burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz?

Yaşama mekanlarınızda oluşturacağınız tarza karar veremiyorsanız, bir de burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz? Fransız yazar ve astrolog Luc Bige’nin aşağıda kısaca özetlediğim ‘Burcunuz ve Eviniz’ başlıklı araştırması yol göstericiniz olabilir! Koç Burcu: İç mekan onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekanda hıza öncelik verir. Favori...
  4. Bakmadan gözlüklerinizi takın derim

Bakmadan gözlüklerinizi takın derim

. gözlerim kamaştı arkadaşlar...bu kadar zariflerinide ender görmüştüm.sizler ne dersiniz?
  5. Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime..

Ne OLur Bakma GözLerime.. Sen, Ben Olma Sakın Bu Gece! Sana Karışmış,Dilsiz Beden Kör Gözüme Yama, Bakışın İçimde Sımsıkı Bir Acıda.. Ben Olma Yalvartma! Ey Perdeli Bakışım Lanet Olsun Bu Zamana… Dün Demlendim Yokluğunda,…(Varlığın Da Ayrı Bir Dert Başını Almış Düğümsüz İplik Gibi Salınıp, … Gözlerimin, Üzerine Titrediği Sözlerinin Üstünde! Ha Söyledin, Ya Söyleyeceksin...

Sayfayı Paylaş