gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Cennet ya şuraya bakın!!

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

alıntı

Cennet ya şuraya bakın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya Cennet Bahçesi, Ya da Cehennem Çukuru...

Ya Cennet Bahçesi, Ya da Cehennem Çukuru...

cennet bahçelerinin isimleri cennet bahcesi cehennem çukuru bahçesinin isimleri cehennem çukuru ]
  2. Kendine iyi bak derler ya...

Kendine iyi bak derler ya...

Kendine İyi Bak Derler ve Giderler… Kendine iyi bak bir “Veda” değil “Elveda” cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde… “Kendine İyi Bak”… Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum. “Kendine...
  3. itirafıma bak ya...

itirafıma bak ya...

kızlar ben naptım biliomusunuz :S çok kötü bişi ama .. bugun saat 10:00 da fenerbahçe divan yüksek kurul toplantısı var (mış) . 400 kişi ile 600 kişi arası davetliler deişcekmiş. neyse falan filan. we ben bunu bilmiyordum . aklım beş karış havada oldugu için . we her arayana yok haberımız yok vs şeyler söyledim hatta cvp vermekten sıkıldıgım içğin bide tesisin kendi outlook undan bı güzelde...
  4. cennet papağanının bakımı hakkında bilgi verirmisiniz

cennet papağanının bakımı hakkında bilgi verirmisiniz

Melekler, cennet papağanı almak istiyorum eve.Çok tatlılar ve onlara bayılıyorum.Yalnız acaba bakımları zor mu?Bakımlarıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz lütfen? Teşekkürler...
  5. Birde burdan bakın adana-ya

Birde burdan bakın adana-ya

Nefret eder gidersiniz, üç gün sonra özledim der geri dönersiniz, böyledir adana sevdası...

Sayfayı Paylaş