gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

cennete gitmek

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

kızlar kimler cennete kimler cehenneme gideceğini düşünüyor işte size güzel vede bi o kadarda ilginç bir konu ... herkesin hayalindedir cennete gitmek.Günahımmı ağır basar sevabımmı bilmem en büyük hayalim cennete gitmek... Sanırım ben cehenneme gitmeden cenneti görmeyecem:D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kim cennete gider, kim cehenemme uğrar orası belli olmaz. ALLAH bizlere cennete gitmeyi nasip etsin diye istiyor, hayal ediyoruz ama bu hayalin gerçekleşmesi için de pek birşey yapmıyoruz malesef...
    RAB bizlere cennetini nasip etsin...

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu zamanda cehennemi ziyaret etmeden cennete girebilmenin biraz zor olduğunu düşünüyorum ne yazık ki..

cennete gitmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gİtmek

Gİtmek

"Senden gitmem gerek." diye başlayan bir giriş yapmam gerek. Farkındayım. Senden gitmem gerek de bunu sana nasıl anlatacağım. Tüm hücrelerim sana sevda çağlarken, nasıl inandıracağım seni büyüyü bozmamız gerektiğine. Ben seni "gerçekten" severken gidebilcek miyim ya da gitmeyi becerebilecek miyim, o da ayrı bir soru. Kendime soramadığım, sorduğumda yanıtsızlığına...
  2. Arkadan gitmek

Arkadan gitmek

Rüyada birisinin arkasindan gitmek, bir dostunuzun sevinçli bir haber vermek üzere sizi aramakta olduguna isaret sayilir.
  3. TikkyLer Cennemde

TikkyLer Cennemde

Tikkyler cehenneme düşerse -ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye - converse'lerim erimeye basladi. +sende timberland'lerini giyseydin!!! -ay tırnaam yandııa -zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! -pazardan mı bulmuş o kazanıa?! -ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea......
  4. Cennete gitmek için müslüman olmak şartmı?

Cennete gitmek için müslüman olmak şartmı?

Sual: Bazı Almanlar, İslamiyet’i incelemek, Hristiyanlıkla karşılaştırmak istiyorlar. Onlara hangi kitabı tavsiye edelim? Bir de din ve Hristiyanlık hakkında bilgi verir misiniz? Rabbimiz önce Âdem aleyhisselamı, sonra Havva validemizi yarattı. Bunların çocukları oldu. Bunlardan da çocuklar meydana geldi. Allahü teâlâ zaman zaman Peygamberler gönderip insanları, doğru yola, Hak yola davet...

Sayfayı Paylaş