gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cenneten kareler

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

cenneten kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİ Cennete GÖtÜrecek Yol

Bİzİ Cennete GÖtÜrecek Yol

Ey kardeşim! Bilmelisin ki, cennete giden yol, aslında Allah’ın kendileri için kolay kıldığı kimseler adına bu öyle zor bir yol değildir. Çünkü bu yol salih amel işlemekten geçer ve temeli inanmaya dayanır. Zira temeli imana dayanmayan her amel boşunadır, hiçtir. İşte sana bu yolu, seni Firdevs cen­netine götürecek olan yolu Kur’an’ı Kerim’den alarak öğre­teceğim. Yüce Allah şöyle...
  2. Cennete Girmenin Şartı

Cennete Girmenin Şartı

cennete girmenin şartları Cennet, Allah cc sevgisi ve rızası yurdudur; ekremül-ekremin ve erhamür-rahimin olan yaradanımız orada, hiç bir gözün görmediği, hiç bir kulağın işitmediği, hatta hiç bir kimsenin hatır ü hayaline gelmedik düşünülemiyecek kadar güzel, fevkalade şeyleri, sevdiği razı olduğu kulları için mükafat olarak hazırlamıştır. Kim orayı arzulamaz! Ayrıca bütün nebiler, veliler,...
  3. TikkyLer Cennemde

TikkyLer Cennemde

Tikkyler cehenneme düşerse -ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye - converse'lerim erimeye basladi. +sende timberland'lerini giyseydin!!! -ay tırnaam yandııa -zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daa bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! -pazardan mı bulmuş o kazanıa?! -ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea......
  4. Cennete girecek hayvanlar

Cennete girecek hayvanlar

cennete en son girecek kişi cennetin mucizeleri cennete girecek 10 hayvan hayvanlar Bir yerde okudum ve dikkatimi çekti sizlerle de paylaşmak istedim.Kur-an'ı kerimde yazılanlara göre sadece bazı hayvanların cennete gireceği belirtilmiş.Gerçektende çok ilginç.İşte o hayvanlar:) Cennete girecek olan hayvanlar şunlardır: 1- Salih aleyhisselamın devesi, 2- İbrahim aleyhisselamın danası, 3...
  5. cennete gitmek

cennete gitmek

kızlar kimler cennete kimler cehenneme gideceğini düşünüyor işte size güzel vede bi o kadarda ilginç bir konu ... herkesin hayalindedir cennete gitmek.Günahımmı ağır basar sevabımmı bilmem en büyük hayalim cennete gitmek... Sanırım ben cehenneme gitmeden cenneti görmeyecem:D:D

Sayfayı Paylaş