gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Cenneti kazanmak icinmi bu kadar dert ve keder? Yoksa bizim günahlarimizin bedelimi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Size soruyorum Meleklerim Sizce Cenneti kazanmak icinmi bu kadar dert ve keder cekiyoruz? Yoksa bizim günahlarimizin bedelimi?

Sizinde gücünüzün bittigi oluyormu? Oturup saatlerce bos bos baka biliyormusunuz?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yahu kizlar hic biriniz bir yorum yazmamissiniz....

Cenneti kazanmak icinmi bu kadar dert ve keder? Yoksa bizim günahlarimizin bedelimi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'hangi günahın bedeliydi yokluğun'..........

'hangi günahın bedeliydi yokluğun'..........

Yokluğun içimde ateşten bir gömlek. Her gün yenisiyle değiştiriyorum. Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım. her gün bir öncekinden daha çok ölüyor ruhum. Senin sevginle hayat bulurken diğer yandan yokluğunla biraz daha yok oluyorum. Yokluğun içimde fırtına önceki bir sessizlik. Her zamankinden daha çok durgunum, her zamankinden daha çok yaralı. Rüzgarda yolunu şaşırmış bir kelebek...
  2. Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

Hillary Clinton'ın konuk olduğu Haydi Gel Bizimle Ol prodgramı ööncesi olay oldu..... sıkı güvenlik önlermlerinden nasibini alan Aysun Kayacı sert tepki gösterdi...... KORUMALARLA KAVGA ETTİ! HİLLARY CLİNTON'UN KONUK OLDUĞU 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMININ SUNUCULARINDAN AYSUN KAYACI, KENDİSİNİ ARAMAK İSTEYEN KORUMALARLA SERT TARTIŞMALARA GİRDİ. 'BEN PROGRAMIN SUNUCUSUYUM' DİYEN KAYACI,...
  3. biz kadınları anlamak ciddende bu kadar zormu

biz kadınları anlamak ciddende bu kadar zormu

erkeklerin dilindedir sürekli ''ahh şu kadınları anlamak ne kadar da zor'' diye :D:D peki ciddende bizi anlamaları o kadar zormu? yoksa abartıyorlarmı? :D:D tartışmaya açıktır :dil:
  4. Yok bu kadar da dememistik.

Yok bu kadar da dememistik.

Japon bilim adami,diskidan biftek uretmis.Dogru okudunuz diskidan ve korkarim ki bunu bize bir sekilde yedirmeyi planliyorlar.Sadece kendisi icin uretmedigi kesin.

Sayfayı Paylaş