gebe
  1. senede1gun

senede1gun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cennetimdi Gözlerin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında senede1gun tarafından paylaşıldı.

İçime saplanan bıçakların dilini çözmeye çalışıp kendime ağlıyorum . Sevmelerin en güzel yanını gözlerimin önünden geçirirken yüzün en son görmeyi arzuladıgım simaa dır senin yüzün ! Bütün cennetlerin anahtarıdır gözlerin , En çok sevilen sensin benden yana , Hep seni büyüttüm içimde kocaman oldun artık ağlama ... Yakışmıyor cennetine yaşların , Bırak üzülen ben olayım senin içinden yanan ateşler benim içimi dışımı kavursun ...

Yeterki sen üzülme , kırılıp incinme cennet gözlüm !
    Bırakma pes etme sakın ! olanlan olabilecekler yıkmasın bizi sen bana bir bak göreyim cenneti sen bana bir gül bulayım sevincimi ...
    Ben öyle çok üzülmüşümki hiç gülmedimki desem inanmaz dinlemek istemeyen yüzler ...
    Aslında söyleyememde ben hiç gülmedim diye ...
    Çünkü benim yüzüm hep gülerdi gülmek isterdi , İçimi gören gözleri yokki kimselerin gülümseyen suratıma bakan sadece gözlerdi oysa yürekler bakabilseydi içerime böyle mutlu göremezlerdi beni ...
    Gelip içimi sormadılar oysa sorsaydılar anlatırdım bir bir herşeyi ...
    Sadece senin sevgindi benim yüzümü gerçege bağlı gülümseten ...
    O büyük heycanı veren gözlerindi ...

Karanlıga bürünüp yine dönmemi istersen kuytu köşelerime yüzüme bakma hiç bir zaman ...
    Benim senin gülüşlerinin olmadıgı biryerde ışığımda olmazkı zaten ...

Bırakmayı seçme ellerimi öyle bir seçenegin olmasın senin hiç bir yol o şıkka gelmemeli ...

Dedim ya senin gülüşünün olmadıgı bir yerde ışığım olamaz benim karanlık sarar etrafımı kör olur gözlerim görmek istemez hiç bir yüzü ...
    Sen yoksan neyleyim ben bu gözü , Allahım affet beni sana degildir isyanım , Onadır bu aşk allahım !
    Gidenlerin gelmeyişleri ürpertir yüregimi bu yüzdendi ya sana gitme deyişlerim ...
    Senin olmadıgın yerde ben nefes alamam ki ,

Oysa sen hiç yoktun ki
    Çok uzaklardaydın sen ....
    Yüzün görmeye hasretim ...
    Umudumu yıkmış senin mesafelerin ...
    Sen hiç yoktun ki ,
    Ben bir an hayal etmişim ...
    Sadece yoklugunda yaşadıgım şeyleri getirmişim kalemime ...
    Nefes alıyorum belki ama asla nefesimi veremiyorum sensiz bu kente !
    Sen hiç olmadın
    Bense hiç doğmadım ...
    alinti :( :(

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    tek kelimeyle harika bişey bu yaa... paylaşım için tşkrler...

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    yakışmıyor cennetıne yaşlar bırak ben üzülen oluyum...

4. senede1gun

senede1gun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tşkr ederim yorumlarınız icin saolun arkadaşlar:)

Cennetimdi Gözlerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennet koyu

Cennet koyu

cennet koyu fethiye cennet koyu antalya antalya cennetkoyu
  2. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  3. Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!...(dua).

Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!...(dua).

nebi duası kuzulari saklayan allah Ey Resul ! Ey Rahim, ve Ey Kerim ... Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!. Ey; Yaradan'ın en guzel eseri!. "Sen olmasaydın, sen olmasaydın.. alemleri yaratmazdım!." dedigi!. Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!. Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. Allah'ın sevgilisi, kainatın gozbebeği!. Ey;...
  4. Gözlerine sakladım CENNETi

Gözlerine sakladım CENNETi

Gözlerine sakladım CENNETi Gözlerine sakladım CENNETi Sana geliyorum. Yaralı uçurumları, Birer birer aşarak. Fesleğen kokulu Saçlarına usulca yağıyorum. Mayasız bulutları, Avuçlarımda kibritsiz yakarak. Gece, karanlığı emzirirken Ben, bir avuç güneşle Islak kirpiklerini kuruluyorum. Yıldızlar, semâya dizilirken Ben, ılık nefesine Taze baharları dolduruyorum. Seni severken...
  5. Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Cennet Cennet Resimleri Allahım inşallah gerçek cennetine alır bizleri...Hayal olarak çizilmiş resimler ama eminimki hayalimizin ötesinde aklımıza gelmeyen daha şeyler vardır gercek cennette...İşte buralarda Dünyadan cennet gibi yer...

Sayfayı Paylaş