gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cennetin haznedarı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada cennetin haznedarim görmek, devamli sevince isarettir. Cennetin haznedanni görmek, nimete, temiz yasayisa ve Allah'in nzasina isarettir. Bir kimse cennette oldugunu, meleklerin kendisine selam vererek cennetin her bir kapisindan girdiklerini görse, Allahu Teala Hazretleri o kimseyi affeder ve uzun hayirla onu hayirlandinr. Bir kimse cennetin haznedanm görse üzüntü ve kederi gider, ferahliga kavusur ve geçimi güzel olur.

Cennetin haznedarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennet koyu

Cennet koyu

cennet koyu fethiye cennet koyu antalya antalya cennetkoyu
  2. cennet kokusu

cennet kokusu

rüyada cennet kokusu Eski zamanların birinde saf mı saf temiz mi temiz, her şeye ve herkese kanan bir adam yaşarmış. Tüm muradı insanlara hizmet edip Rabbinin rızasını kazanmakmış. Fakat bazı kendini bilmez insanlar, onun bu saflığından yararlanıp, ona kötü şakalar yaparlar, üzerlermiş. Gel zaman git zaman, bu saf adamın köyünden bir grup insan umre ziyareti yapmaya karar verirler....
  3. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  4. Cennet aşklarına...

Cennet aşklarına...

sen her şeyimdeki sevgili ! sen benimsin... sen... ... şu an bedenimi senleştirdiğimsin her zaman ki gibi... sen benim her şeyimsin... ....sevdiğimsin en çok yine sevdiğimsin... ey sevgilim ! her şeyim... ...ben seninle yetim kalmış kalbimde ki isyanı sevdim... sanma yaşadım seni ...sevdim kendimden kaçarcasına... gün olur geceye sığındığımsın bilirsin... Ay’ın...
  5. Cennet kuşu

Cennet kuşu

cennet kuşu cennetteki kuş isimleri cennet kuşları melek kuşu kuşlarının isimleri Cennet kuşunu ilkkez duyuyorum.Hakkın da biraz bilgi topladım ve sizlerle paylaşmak istedim.İşte cennet kuşu... Temel Özellikleri Erkek kuşun muhteşem üreme tüyleri cennetkuşunun karakteristik özelliklerindendir. örnekleri avikültürde sergilenmiştir fakat özel yuvalama alışkanlıkları sebebi ile kayıtlarda...

Sayfayı Paylaş