gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cennetin Sırları (Startv )

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cennetin sırları nerede çekiliyor cennetin sırları nerde çekiliyo reyting sirlari Kanallarda beklenilen reytingi alamayan diziler birer birer yayından kaldırılıyor...Yayından kalkan dizilerin yerine ise yeni diziler çekilmeye hatta yayınlanmaya başlandı bile...Star Tv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan Cennetin Sırları'nın çekimlerinede başlanmış melekler...

YAPIMCI: Hayal Mahsülleri Ofisi

YÖNETMEN: Murat Karahüseyinoğlu

MÜZİK: Gökhan Tümkaya

Yıllar önce gençlik ateşi ile tutuşan altı genç hayalleri ve ideallerinin peşinde koşmak üzere hayata atılırlar.

Kiminin sıradan hayalleri vardır. Kimi de dünyayı avuçlarının içinde tutmak ister. Aradan geçen zaman, hayaller kadar hayal kırıklıkları da getirir. Kimilerinin mutluluğu, başkasının mutsuzluğu anlamına gelince işler karışır. Geçmişte yaşanan bir olay hiç konuşulmasa da peşlerinden gelir. O gece ne olmuştu, kimin hayatı alt üst olmuştu, kimin suçu vardı? Cevaplar, gün geçtikçe ortaya çıkar. Bunlar da yeni soruları beraberinde getirir.

İdealleri olan altı insan masum birer genç midir yoksa omuzlarında karanlık bir sır mı taşımaktadır? Yıllar sonra bir araya geldiklerinde çok şeyin değişmiş olduğunu görürler. İstedikleri şeyler aslında başkalarına aittir artık. Arzuları onları karanlık ve ızdıraplı bir mücadelenin ortasına atar. Paranın ve gücün kaybolan mutluluk ve yıkılıp giden hayatlar karşısında çaresiz kaldığı, umarsız isteklerin başka hayatları etkilediği bir dizi olan Cennetin Sırları, her bölümde soluksuz izlenecek entrikaları izleyicisiyle buluşturacak.

Hayal Mahsülleri Ofisi'nin yapımcılığında, yönetmenliğini Murat Karahüseyinoğlu'nun yapacağı Star TV'nin yeni dizisi Cennetin Sırları, çok yakında hafta içi her gün izleyicisiyle buluşacak.

Cennetin Sırları (Startv ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cennet koyu

Cennet koyu

cennet koyu fethiye cennet koyu antalya antalya cennetkoyu
  2. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  3. Cennet aşklarına...

Cennet aşklarına...

sen her şeyimdeki sevgili ! sen benimsin... sen... ... şu an bedenimi senleştirdiğimsin her zaman ki gibi... sen benim her şeyimsin... ....sevdiğimsin en çok yine sevdiğimsin... ey sevgilim ! her şeyim... ...ben seninle yetim kalmış kalbimde ki isyanı sevdim... sanma yaşadım seni ...sevdim kendimden kaçarcasına... gün olur geceye sığındığımsın bilirsin... Ay’ın...
  4. Cennet kuşu

Cennet kuşu

cennet kuşu cennetteki kuş isimleri cennet kuşları melek kuşu kuşlarının isimleri Cennet kuşunu ilkkez duyuyorum.Hakkın da biraz bilgi topladım ve sizlerle paylaşmak istedim.İşte cennet kuşu... Temel Özellikleri Erkek kuşun muhteşem üreme tüyleri cennetkuşunun karakteristik özelliklerindendir. örnekleri avikültürde sergilenmiştir fakat özel yuvalama alışkanlıkları sebebi ile kayıtlarda...
  5. Cennetin Sırları Bu Akşam Açığa Çıkıyor

Cennetin Sırları Bu Akşam Açığa Çıkıyor

cennet sırları cennetin sırları forum cennetin konusu Star Tv ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor kızlar...Her gün yayınlanacak olan dizinin oyuncuları ile yapılan röportaj karşınızda :tik: Dokuz Eylül Üniversitesi Deneme Topluluğu üyeleri, Star TV’nin yeni dizisi “Cennetin Sırları”yla ekrana adım attı. İlk bölümü geçen pazartesi ekrana gelen dizi, hafta içi her gün yeni bir...

Sayfayı Paylaş