gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cennetten bir köşe Cide resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cide resimleri cide resmi resmi sitesi cennetten görüntüler İtiraf ediyorumki bu bölüme yani özellikle Karadeniz bölgesindeki tanıtımlara konu açana kadar bu bölgenin cennet kadar güzel olduğunu bilmiyordum evet az çok yeşilini biliyordum duyuyordum ama resmen ben Karadenize aşık oldum diyebilirim inşallah ölmeden önce bu bölgeyi görmeyi Allah herkese ve tabiki banada nasip eder olmaz böyle bir güzellik arkadaşlar birazdan aşağıda vereceğim güzellikler karşısında ben gerçekten şu an büyülenmiş gibiyim sadece resimlerle değil gerçektede görmeyi artık çok arzuluyorum buraları
    Ve yine adeta cennetten bir köşe tanıtımı yapacağım sizlere cennetten köşemizin adı Cide evt şimdi bu cenneti tanımaya başlayalım:tik:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Cennetten bir köşe Cide resimleri
    canım karadenızım benım ya....

dagı , tası , havası , herseyı okadar gzlkı... Coooook özledım ya, burnumda tütüyo.

gıtmek ve görmek ısteyenlere nasıp olur ınsallah.
    banada seneye ınsallah :) :) :)

3. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cennetten bir köşe Cide resimleri

cıde muhtesem bı yer
    tatılını orada gecırmemızı muhakkah önerıyorumm

Cennetten bir köşe Cide resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akdeniz’de cennetten bir köşe

Akdeniz’de cennetten bir köşe

meis adası resimleri Kaşa gitmeye karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk iş ulaşım sorununu halletmek. Kendi aracınız ile gitmeniz size orada ulaşım özgürlüğü sağlasa da İstanbul-Kaş arasının yaklaşık 950 km olduğunu unutmayın. Yani sizi uzun bir yolculuk bekliyor. Otobüs ile Kaş yaklaşık 15 saat sürüyor. İstanbul’dan Kalkan ve Kaş’a, Kamil Koç, Metro ve Pamukkale turizmin direkt seferleri...
  2. Hayal edilmiş cennet resimleri

Hayal edilmiş cennet resimleri

cennet resimleri cennet resmi cennetin resimleri çeşitleri cennetin resmi
  3. HayaL'in Kalbinden Bir Köşe

HayaL'in Kalbinden Bir Köşe

Merhaba hanımlar.Bu köşede sizlerle kendi yazdığım şiirleri ,öyküleri ,denemeleri v.s. kısacası tüm edebi ürünlerimi paylaşacağım.Onları sizin beğeninize sunarak görüşlerinizi isteyecek ve sizden olumlu ya da olumsuz eleştri bekleyeceğim. Şimdiden Herkese Teşekkürler...
  4. Şık bir köşe dekorasyonu

Şık bir köşe dekorasyonu

Hoş köşe dekorasyonu Modern köşe dekorasyonu Lavabonun camdan olması ve altında kırmızı taşlarla çevrili olan lavabonun etrafı çok şık duruyor meleklerim. Aradan gelen ışıklandırmalarla tam bir köşe dekorasyonunu oluşturmuş. Çok şık bir görüntüyü ele veren lavabo tasarımıyla kahverengi tonlarından oluşan duvar ve çekmeceler ahşap görünümü kazandırmış. Lavabosunu yenilemek isteyen meleklere...

Sayfayı Paylaş