gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Cennetten bir köşe:İsviçre

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Sizcede bu resimler cennetten bir köşeyi andırmıyor mu :) [​IMG]

Son düzenleme: 5 Temmuz 2010
Cennetten bir köşe:İsviçre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akdeniz’de cennetten bir köşe

Akdeniz’de cennetten bir köşe

meis adası resimleri Kaşa gitmeye karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk iş ulaşım sorununu halletmek. Kendi aracınız ile gitmeniz size orada ulaşım özgürlüğü sağlasa da İstanbul-Kaş arasının yaklaşık 950 km olduğunu unutmayın. Yani sizi uzun bir yolculuk bekliyor. Otobüs ile Kaş yaklaşık 15 saat sürüyor. İstanbul’dan Kalkan ve Kaş’a, Kamil Koç, Metro ve Pamukkale turizmin direkt seferleri...
  2. Cennetten bir köşe Cide resimleri

Cennetten bir köşe Cide resimleri

cide resimleri cide resmi resmi sitesi cennetten görüntüler İtiraf ediyorumki bu bölüme yani özellikle Karadeniz bölgesindeki tanıtımlara konu açana kadar bu bölgenin cennet kadar güzel olduğunu bilmiyordum evet az çok yeşilini biliyordum duyuyordum ama resmen ben Karadenize aşık oldum diyebilirim inşallah ölmeden önce bu bölgeyi görmeyi Allah herkese ve tabiki banada nasip eder olmaz böyle...
  3. İsviçrede bir köy

İsviçrede bir köy

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. HayaL'in Kalbinden Bir Köşe

HayaL'in Kalbinden Bir Köşe

Merhaba hanımlar.Bu köşede sizlerle kendi yazdığım şiirleri ,öyküleri ,denemeleri v.s. kısacası tüm edebi ürünlerimi paylaşacağım.Onları sizin beğeninize sunarak görüşlerinizi isteyecek ve sizden olumlu ya da olumsuz eleştri bekleyeceğim. Şimdiden Herkese Teşekkürler...
  5. İsviçre

İsviçre

isviçre, dili, dini, tanıtımı, coğrfyası, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kuzeyinde Almanya, batısında Fransa, güneyinde İtalya ve doğusunda Avusturya ile Lihtenştayn'a komşu olan İsviçre'yi tanıyalım. 41.285 kilometrekarelik yüzölçümüyle İsviçre görece küçük bir ülkedir. 7,4 milyonluk nüfusa sahip olan ülkede nüfus yoğunluğu...

Sayfayı Paylaş