gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

cennetten kaçmış huriler

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cennetten kaçmış huriler

hangi ırktan olursa olsun bebekler ve çocuklar hep tatlı teşekkürler canım:)

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

evet katılıyorum heleki şu melezler bi harikalar

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet bebek ve çocuk olması yeterli ne ırktan olursa olsun hepsi şekerler emeğine sağlık

cennetten kaçmış huriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. huri

huri

Rüyada huri görmek, mes'ud bir evlilik sürmeye, insani cennete götürecek bir hayir ve iyilik yapmaya isaret eder.
  2. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  3. Cennette kadınlara huri verilecek mi?

Cennette kadınlara huri verilecek mi?

cennetteki erkek melek erkek huri cennette kadınlara huri varmı cennette kaç verilecek melekleri Kadının yapısı erkekle aynı olmadığı için kadınlara da erkek huriler verilmesi düşünülemez. Dinde böyle bir hüküm yoktur. Bir kadının aynı anda birden çok erkekle evli olması dünyada uygun bir durum olmadığı gibi cennet için de uygun değildir. Bu durum kadın ile erkeğin fıtratı ile ilgilidir....
  4. selim güngören cennet sevdim kaç kere bilemem şarkı sözü var mı

selim güngören cennet sevdim kaç kere bilemem şarkı sözü var mı

selim gülgörenin seslendirdiği cennet sözleri şarkısını arıyorum. lyrics sevdim kaç kere bilemedim vs diye bi şarkıydı melodisi aklımda ama sözlerini bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen bana.
  5. Cennetteki hurilervildanlar ve hurilerin isimleri özellikleri hakkında bilgiler

Cennetteki hurilervildanlar ve hurilerin isimleri özellikleri hakkında bilgiler

Cennetteki Huriler ve Vildanlar Kur'an'da onların vasıfları vardır, fakat fazla izahat, hadîslerde vârid olmuştur. Enes b. Mâlik, Hz. Peygamberin şöyle buyurduğunu rivayet eder: Bir sabah veya bir akşam Allah yolunda bulunmak, dünya ve dünyanın içinde bulunanlardan daha hayırlıdır. Birinizin ok ile yayı arası veya ayak yeri kadar cennetten elde edeceği şey, dünya ve dünyadakilerden...

Sayfayı Paylaş