cep telefonu deyip gecmeyin

sule

Yeni Üye
Üye
cep telefonu deyip gecmeyin
Hepimiz bunu en az bir kez yapmisizdir, ama hayatimiza mal olabilir!!!

ASLA ELEKTRIK PRIZINE BAGLI BIR CEP TELEFONUNU KULLANMAYIN. LUTFEN.

bu yaziyi dikkatlice okuyun umarim bunu siz yapmiyorsunuzdur! , bir telefona sarj ettiginiz surece dokunmayin, caldiginda kabloyu cikarmadan cevap vermeyin!
bir kac gun once birisi evde telefonunu sarj ediyordu. bu sirada bir arama geldi ve o da yanitladi, telefon hala prize bagliydi; birkac saniye sonra elektrik telefonun icine girdi ve genc adam kotu bir bicimde yere firlatildi. ailesi odaya geldiginde, onu bilincsiz, nabzi cok dusuk ve parmaklari yanmis olarak buldular. hemen acile goturuldu fakat yolda hayatini kaybetti. cep telefonlari cok kullanisli bir icat olabilir ama olume sebep olabilecegini bilmek gerekir.

ASLA ELEKTRIK PRIZINE BAGLI BIR CEP TELEFONUNU KULLANMAYIN. LUTFEN

Ce: cep telefonu deyip gecmeyin

adszbq7.png

57080977tj7.png

33833410fh5.png
aman arkadaslar telefonunuz sarjda iken gozunuzun gorecegi yerde olsun...

yeteeeeeeeeeeeeer delirecem artik artik oraya profesyonel melek degil deli melek yazarsiniz.:tasu:..yetti benim basim kelmi niye baska melekler gibi dogru yere acamiyom sunu ...bak aglamam geldi simdi....:cry::cry::cry:

eline sağlık canım bu güzel bilgi için çok teşekkür edrim sen çok tatlı bi meleksi
n

evt bunuhaberlerde izledim ama bnde kackere yaptim bundan sonra daha dikkatli olurm,paylasim icin sagol

Geri