gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cep telefonumu suya düşürdüm ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Of ya arkadaşlarım of yaaa cep telefonumu bugün havuzda yüzerkene suya düşürdüm. E garanti kapsamınada girmez şimdi ben ne yapayım ya :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Öncelikle geçmiş olsun. Suya düşen cep telefonlarını çok fazla tamir edemiyorlar diye biliyorum. Evet dediğiniz gibi garanti kapsamı dışına da girecektir. Yinede bölgenizde bu işi yapan iyi bir tamirci bulmanızda fayda var belki kurtarılabilir.

Saygılar.

3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    fönle kurutabilirsin işe yarıyo yada telefonun parçalarını çıkarıp pirincin içinde bekletmek de işe yarıyor :)

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    telefonu açmadan bataryasını çıkarın tabi şimdiye kadar açmadıysanız çıkarın kurumasını bekleyin
    geçmiş olsun

Cep telefonumu suya düşürdüm ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çık

Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çık

Samsung suyla şarj olan cep telefonu üretti. Peki bu telefonlar ne zaman piyasaya çıkacak? Telefon suyla reaksiyona girip hidrojeni ve oksijeni ayrıştırıyor. Mikro devreler de hidrojen gazından elektrik üretiyor. Piller, telefonu 10 saat çalıştırabiliyor. Telefon 2010’da piyasada.
  2. Islanan Cep telefonuna ne yapmak gerekir?

Islanan Cep telefonuna ne yapmak gerekir?

cep telefonu islanirsa, yapilmasi gerekenler, yararli bilgiler, sac kurutma kullanmayin, kurtarmanin yolu, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Elinizden hiç düşürmediğiniz cep telefonunuz suya düşürebilir ya da yağmurda ıslanabilir. Peki cep telefonunuz ıslanırsa, ne yapacağınızı biliyor musunuz? Herkesin yaptığı gibi telefonu kurutmak için kesinlikle saç kurutma...
  3. Cep Telefonumuz Islanmışsa Ne yapmamız Gerekir?

Cep Telefonumuz Islanmışsa Ne yapmamız Gerekir?

Bu konu; Islanan cep telefonuna ne yapmak gerekir? hakkında bilgi vermektedir. Meleklerimiz elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonumuz suya düşse veya yağmurda ıslansa ne yapmamız gerek biliyormuyuz.Islanan cep telefonuna ne yapmak gerekir bilmeyenler varsa faydalı bilgiler bölümümüzde bu konuya yer verdik. İşte ıslanan telefonu kurtarmanın yolu; Herkesin yaptığı gibi telefonu...
  4. Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapmalısınız?

Telefonunuz Suya Düşerse Ne Yapmalısınız?

cep telefonu suya düştü ne yapmalıyım, cep telefonu suya düşerse, cep telefonu suya düşünce ne yapmalı Sevgili melekler, pek çoğumuzun başına gelen ya da etrafımızdan mutlaka duyduğumuz kazalardan biri cep telefonunun suya düşmesidir. Yazın yazlık mekanlarda ya da sahilde, bir an yanımızdan ayırmadığımız için denizde dahi başımıza gelebilecek olan bu olayda yapmamız gerekenleri bilirsek,...
  5. Cep telefonu nun zararları nelerdir ?

Cep telefonu nun zararları nelerdir ?

Teknolojinin en büyük iletişim araçlarından dır telefon.Geçmişten günümüze hızla değişime uğrayan telefon hayatımızın bir parçası olmuş adeta.Mobil uygulamaların olduğu ,3 G , GPS, WiFi, Bluetooth gibi gelişmiş bağlantı seçenekleri olan akıllı telefonlar günümüzde çok popüler.Bir çok faydası olan ,hayatımızı kolaylaştıran bu telefonların elbette zararı da var.Cep telefonlarının zararlarını...

Sayfayı Paylaş