gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cep teli sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1- Pire itte, cep telefonu yigitte bulunur. 2- Yigidin cep telefonu meydandadir. 3- Alismadik cepte telefon durmaz.
    3- Anadan gecilir, cep telefonundan gecilmez.
    4- Ey cep telefonlu Turk Gencligi...
    5- Arsizin yuzune tukurmusler,"Kapsama alani disindayim"demis.
    6- Insani dert, cep telefonunu kart oldurur.
    7- Bir cep telefonlu Turk dunyaya bedeldir.
    8- At olur meydan kalir, yigit olur cep telefonu kalir.
    9- Bosbogazi cehenneme atmislar,"cep telefonum nerede?"demis.
    10- Cingeneye beylik vermisler, once cep telefonu almis.
    11- Cep telefonlu coban, yoksul beyden yegdir. .
    12- Denize dusen cep telefonuna sarilir.
    13- Dilenciye cep telefonu vermisler, kartini begenmemis.
    14- El elin esegini cep telefonuyla arar.
    15-Erkegin kalbine giden yol cep telefonundan gecer.
    16- Haydan gelen cep telefonu faturasina gider. .
    17-Ben sporcunun zeki, cevik, cep telefonlu ve ahlaklisini severim.
    18- Ayrani yok icmeye, cep telefonu ile gider ... .
    19- Gormemisin cep telefonu olmus, tutmus antenini koparmis.

binekinek.com

Cep teli sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep

Cep

Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Bazı insanların size kötülük düzenlediği anlamına gelir.Tekliftir. Cebine birşeyler koyan kişi de ummadığı yerlerden armağan veya teklif alır.Rüyada cep görmek bir çikmazla yorumlanir. Rüyasinda elbisesinin cepleri olmadigini görmek, hayatinda pürüzlü hiç bir isi olmadigina; elbisesinin her...
  2. Tel

Tel

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.
  3. Hayata Dair Sözler Taşımıştım Ceplerimde...

Hayata Dair Sözler Taşımıştım Ceplerimde...

Hayata dair sözler taşımıştım ceblerimde. Kimsenin bilmediği, kimseye anlatmadığımdı… Çıkarmaya korkardım cebimden sözlerimi Yanlışların ortasında saklardım iyice kendimi sözlerime Kime ne diyebilirdim ki..! Sessiz sedasız köşede durur karmaşanın geçmesini beklerdim Öyle zamanlarda taşıdım ki sözlerimi, anlamsızlığını görüpte haklı bulunmak bile çaresizliğimi dile getirmedi. Sessizdim evet...
  4. Cep Telinize Gelen En Son Mesaj Ne ki Merak Ettim :D:D

Cep Telinize Gelen En Son Mesaj Ne ki Merak Ettim :D:D

İşte size yepyeni bi oyun herkes teline gelen son mesajı yazsın... Bence eğlenceli olacağa benziyoo :D Ayy adım sonradan Meraklı Melahat'a çıkmasın da :hhh: Bu arada ismim Melahat değil yanlış anlamayın bizim burda çok merak edince öyle diyolarr da :D:D Hadi başlayalım melekler :)
  5. Murat Boz söylüyor cepte para yok sözleri lütfen :)

Murat Boz söylüyor cepte para yok sözleri lütfen :)

Murat Boz süperrr bir şarkı söylüyor. Sözleri de tam bana göre hani :D Cepte Para Yok. Sözlerini buraya yazabilirmisiniz ? Teşk..

Sayfayı Paylaş