gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cep'te Adsl kullanımı.

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evinizde, iş yerinizde veya bulunduğunuz bir yerde internete bağlı bir bilgisayar varsa, cep telefonuzdan internete girmek için extra para vermenize gerek yok. Bilgisayarınızdaki mevcut internet bağlantısını cep telefonunuzla paylaşabilirsiniz. Bunun için bilgisayara bağlı bir bluetooth dongle ve bilgisayarın internete bağlı olması (olmazsa olmaz) yeterli. Telefonda yapmanız gerekenler: 1. Ayarlara girin.
    2. Bağlantı, sonra erişim noktalarına gidin.
    3. Seneçeneklerden Yeni Erişim Noktası -> Varsayılan Ayarları Kullan.
    4. Oluşturacağınız yeni Bağlantı Noktasında şunları yazın.
    Bağlantı Adı : İstediğiniz bir şey yazın.
    Veri Taşıyıcısı :GPRS
    Erişim Noktası Adı : Bluetooth cihazının adı. (Bunu doğru olarak girmeniz çok önemli)
    Kullanıcı Adı : Yok
    Doğrulama : Normal

Bilgisayarda yapmanız gerekenler:
    1. Önce bilgisayarınıza PcSuite programını kurun ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    2. Denetim masasındaki Bluetooth Aygıtlarına tıklayın.
    3. Com Bağlantı Noktaları sekmesine tıklayarak yeni bir Com Bağlantı Noktası ekleyin.
    4. Saatin yanında görülen simgeden bu eklediğiniz bağlantı noktasını seçin. PcSuite telefonunuzla bağlantı kurduğunda simgenin değiştiğini göreceksiniz. Bunu yapmadan önce telefonunuzun bluetooth özelliğini aktif etmeyi unutmayın.

EĞER NOKIA PC SUITE İLE BAĞLANTI KURULAMIYORSA, BİR YOLUNU BULUN!!! =)

Telefonunuzda oluşturduğunuz erişim noktasını Opera, Agile Messenger, WirelessIRC gibi programlara tanımlayarak evde, ofiste, işte, okulda bedava internete bağlanabilirsiniz. Yalnız bu erişim noktası wap için kullanılamıyor. Bu özelliğin Ngage sahipleri tarafından daha çok sevileceğini düşünüyorum. Artık ngage sahipleri ngage arenaya gönül rahatlığıyla bedava bağlanabilecekler

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Cep'te Adsl kullanımı.
    paylaşım için tşklerrrr..

Cep'te Adsl kullanımı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep'te mesaj terörüne son

Cep'te mesaj terörüne son

Cep'te mesaj terörüne sonReklam, tanıtım ve duyuru mesajlarından rahatsız olanlara müjde. Süpermarketlerden, parfümerilere, bankalardan perakendecilere kadar pek çok kuruluş reklam amacıyla vatandaşın cep telefonlarına mesaj atarken, bu mesajları almak istemeyenlerin bir dilekçe vermesi yeterli olacak. Önceki gün Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kurumun 2008 yılı bütçesiyle ilgili bilgi veren...
  2. telekomda adsl satma muhabbetleri

telekomda adsl satma muhabbetleri

telekomda çalışıyorum başımdan geçen bişey böyle müşteri gelirse yine aynını yaparım +merhaba adsl bağlatıcaktıkla -buyrun yardımcı olayım..! +size bir kaç sorun var ? -ewet buyrun hanfendi +şimdi siz bize modem vereceksiniz yaa bununla telefon edebilirmiyiz -evet edebilirsiniz +modemi görebilirmiyim -buyrun modem bu +eee bunların tuşları yoq -ewet bundan tuş olmaz telefon...
  3. Online adsl faturası ödeme

Online adsl faturası ödeme

adsl hemen öde hemen öde faturanı ttnet ttnet fatura Online şekilde yani hemen, ADSL yada telefon faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz arkadaşlarım. TTNET // Faturanızı Hemen Ödeyin Yukarıdaki linke tıklayın ve işlem yapın.
  4. En İyi Adsl Modem

En İyi Adsl Modem

En İyi Adsl Modem markaları hangileri? Modemimi değiştirecem ama bu sefer en iyisi olsun istiyorum sizce En İyi Adsl Modemler hangileri isimlerini yazın ricamdır.
  5. Adsl Kota Hesaplama Programı

Adsl Kota Hesaplama Programı

Adsl Kota Hesaplama Programı indirmek istiyorum nasıl yapacam nerden indirecem lütfen çok çabuk yardım edin.

Sayfayı Paylaş