gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cepte Çektiğimiz .3gp Formatlı Video Dosyasını VCD

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cepte Çektiğimiz .3gp Formatlı Video Dosyasını VCD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep

Cep

Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Bazı insanların size kötülük düzenlediği anlamına gelir.Tekliftir. Cebine birşeyler koyan kişi de ummadığı yerlerden armağan veya teklif alır.Rüyada cep görmek bir çikmazla yorumlanir. Rüyasinda elbisesinin cepleri olmadigini görmek, hayatinda pürüzlü hiç bir isi olmadigina; elbisesinin her...
  2. Dosya

Dosya

Dikkatli yorumlanması gerekir. Geçmişi ve geçmişte yapılanları simgeler. Dosyanın rengi, temizliği ve içindekiler de çok önemlidir.
  3. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  4. Kodak Zi6 cep video kamerası

Kodak Zi6 cep video kamerası

Kodak Zi6 cep video kamerası Kodak, yeni duyurduğu Zi6 Pocket Video Camera ile HD video kaydı sağlarken çekimleri anında video paylaşım sitelerine aktarmanıza olanak veriyor. Kodak Company Zi6 Pocket Video Camera ile, hızla büyüyen cep video kamerası pazarına giriş yaptığını duyurdu. Yüksek çözünürlüklü (HD) video kamera, 720p HD çözünürlüğünde video yakalama özelliği, 2.4 inç'lik geniş...
  5. Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Iphone 4sE cep telefonuna nasıl video atılır?

Merhabalar birşey öğrenmek istiyorum.Iphone 4sE cep telefonuna video atmak istesek bunu nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok seviniriz.Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş