gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cepten Vermek Deyiminin Anlamı Açıklaması Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cepten Vermek Deyiminin Açıklaması Cepten Vermek Ne Demek

Sevgili meleklerimi ve sayın misafirlerimiz zengin Türkçemizin birbirinden değişik deyimlerinden biriyle daha sizlerleyiz. Bu sayfamızda Cepten Vermek Ne Demek hep birlkte öğreneceğiz...

Cepten Vermek: Kendi kesesinden, kendi malından ödemek.

Cepten Vermek Deyiminin Anlamı Açıklaması Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alıp Vermek Deyiminin Anlamı

Alıp Vermek Deyiminin Anlamı

Alıp vermek ne demek Alıp vermek deyiminin açıklaması Alıp vermek anlamı hakkında bana bilgiler verebilirseniz minnettar kalacağım lütfen verin
  2. Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı

Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı

Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı nedir bilenler yazsın bakalım arkadaşlar:)
  3. Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Arkadaşlarım ben baş vermek isimli deyimiin anlamını manasın arıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı teşekkür ediyorum.
  4. Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyimi Ne Demek Canını Vermenin Anlamı Sevgili melekler, en son paylaştığımız canını acıtmak deyiminin anlamı konusunun ardındna bu sayfamızda da Canını Vermek Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Canını Vermenin Anlamı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.. Can vermek; 1. Hiçbir şey esirgememek. 2. Bir şey uğrunda en değerli...
  5. Cennetin Kapısını Açmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

Cennetin Kapısını Açmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

Cennetin Kapısını Açmak Deyimi Anlamı Nedir Cennetin Kapısını Açmak Deyim Açıklaması Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cendereye sokmak deyiminin anlamının ardından bu sayfada da Cennetin Kapısını Açmak Deyim Açıklaması ile sizlerleyiz... Cennetin Kapısını Açmak; Büyük bir iyilik yaparak sevap kazanmak. ''Sokaktaki çocuğa verdiği bir dilim ekmekle cennetin kapısını...

Sayfayı Paylaş