gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çerçeveden taşan kelebekler ile duvarınıza renk katın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar panoları duvar dekorasyonu
    bu kelebekli duvar dekorunu çok beğendim ama asıl dikkatimi çeken bu dekorun banyoda kullanılması. Banyo dekorasyonunun hem fayansla yapılmasına alışkın olduğum için pembe sıvalı banyoyuda garip karşıladım. Kelebekli duvar dekorunu da çok beğendim. Ben bunu oturma odasında kullanmayı tercih ederdim.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Mikemmel olağan üstü şık :D:D

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    tuvalete bile şıklık katmış dimi. Bu arada tuvaletin avizesinede dikkat:)

4. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hım çok hoş olmuş by yha acaba tavanada yapılıyormudur ki:)

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    yapılır ama çerçevesiz olur tabi tavandaki:)

6. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    olsun hertürlü güzel olur heralde bunu düşünmek lazmm:)

Çerçeveden taşan kelebekler ile duvarınıza renk katın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çerçeveden taşan resimler...

çerçeveden taşan resimler...

sütyenden taşan göğüsler İki boyutlu fotoğraflara dışardan yapılan küçük müdahaleler, onları adeta canlandırıyor Meleklerim. :):):) İşte o fotoğraflar buyrun ... :deli::deli: :deli::deli::deli:
  2. Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

Çerçeveli duvarlar Çerçeve ile dekorasyon Hepimizin evinde çerçeveli fotoğraflar vardır. Ya birşeylerin üzerine koyarız yada duvara asarız. Ama kaçımız çerçevelerle duvarları kapladı? Ben nette dolaşırken çerçeve ile dekore edilmiş duvarları gördüm ve çok beğendim. Muhteşem fotoğraflar ile çerçeveler doldurulabilir. Bakalım sizde beğenecekmisiniz meleklerim. Bence ortama çok hareket...
  3. Yüz baskılı saksılar ile evinize renk katın

Yüz baskılı saksılar ile evinize renk katın

Çok dekoratif saksı modelleri mevcut. Ama bunlar çok hoş. Her bir saksıya aile bireylerinin fotoları basılarak aile saksıları elde etmek mümkün. Ev, balkon, teras ya da bahçe dekorasyonlarında yaşayan bitkiler ve yapay çiçekler oldukça fazla kullanılıyor. Doğayı anımsatması ve huzur vermesi tüm bunların yanında da mekana enerji katması herkesin isteyebileceği bir şey. Gerçek bitkilere...
  4. Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Manzaralı duvar kağıtları Duvar kağıdı modelelri Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim. Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok...
  5. 2016 duvar renkleri ile farklı odalar

2016 duvar renkleri ile farklı odalar

Duvar dekor değişiminizde 2016 trendlerini takip etmek ister misiniz? Neden olmasın diyorsunuz değil mi? 2015 bitişi yaklaşırken duvarlarınızda en yeni renkleri görmek harika bir değişim için olmazsa olmazınız olacaktır. DYO, Marshall, Filli boya gibi pek çok farklı kaliteli boya marka mağazası ziyaret işleminizi tamamlayarak beklediğiniz en kaliteli renklerle donatılmış odalarla görsel şölen...

Sayfayı Paylaş