gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çerçeveli duvarlar Çerçeve ile dekorasyon

Hepimizin evinde çerçeveli fotoğraflar vardır. Ya birşeylerin üzerine koyarız yada duvara asarız. Ama kaçımız çerçevelerle duvarları kapladı? Ben nette dolaşırken çerçeve ile dekore edilmiş duvarları gördüm ve çok beğendim. Muhteşem fotoğraflar ile çerçeveler doldurulabilir. Bakalım sizde beğenecekmisiniz meleklerim. Bence ortama çok hareket katmışlar.

Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinize renk katın

evinize renk katın

renkli kağıtlardan süsleme ne hoşlar değilmi? :)
  2. Sağlığınıza Renk Katın!

Sağlığınıza Renk Katın!

Sağlığınıza Renk Katın! Göz alıcı renkleriyle sofralarımızı süsleyen sebze ve meyvelere renklerini veren maddelerin sağlığa faydası çok. Formsante, Beta karoten, Lutein, Alisin gibi maddelerin nelere iyi geldiğini araştırdı. Yeşil - Lutein Lutein nedir? Yeşil renkli bitkilerde bulunan bir pigment. Aslında rengi sarı, ama daha çok yeşil renkli sebzelerde bulunuyor ve onlardaki klorofil...
  3. Duvarlarınıza Hayat Katın

Duvarlarınıza Hayat Katın

Ufak dokunuşlarla duvarlarınıza hayat katabilirsiniz.. Duvarlarınızın renginden memnunsunuz ama ufak ta olsa bir değişiklik istiyorsunuz... O halde bu yazı tam size göre... Damga basın Duvarlarınıza damga basarak basit ama şık uygulamalar yapabilirsiniz. Piyasada hazır olarak bulunan damgaları kullanabileceğiniz gibi süngerden kendinizde hazırlayabilirsiniz. Uygulama esnasında süngerin...
  4. Çerçeveden taşan kelebekler ile duvarınıza renk katın

Çerçeveden taşan kelebekler ile duvarınıza renk katın

Duvar panoları duvar dekorasyonu bu kelebekli duvar dekorunu çok beğendim ama asıl dikkatimi çeken bu dekorun banyoda kullanılması. Banyo dekorasyonunun hem fayansla yapılmasına alışkın olduğum için pembe sıvalı banyoyuda garip karşıladım. Kelebekli duvar dekorunu da çok beğendim. Ben bunu oturma odasında kullanmayı tercih ederdim.
  5. Salonunuza Renk Katın

Salonunuza Renk Katın

oturma odalarınıza renk katın,dekorasyonda canlılık,evlerimize renk nasıl katılır,dekorasyon için öneriler,bir salon nasıl canlandırılır, Dekorasyonda risk almaktan kaçınmak ve zevksiz görünmesin diye sade, nötr renklere yönelmek, hiç aklınıza gelmeyen, başka bir risk doğurabilir. Dekorasyon tamamlandığında salonun istediğiniz kadar sıcak veya canlı görünmediğini fark edebilirsiniz. Canınızı...

Sayfayı Paylaş