gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceren Moray hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceren moray biyografi ceren moray ceren moray hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, yaşı, kaç yaşında, biyografi, biyografisi, dizileri, filmleri,

Kavak Yelleri dizisinde başarılı bir performans gösteren genç oyuncu Ceren Moray hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Ceren Moray (Doğum : 5 Haziran 1985 - İstanbul) Türk oyuncu.

Hakkında
    Ceren Moray, 5 Haziran 1985 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünde sürdürmektedir. Serseri Aşıklar, Dayı, Nefes Nefes, Doktorlar ve Kavak Yelleri dizilerinde rol almıştır. Halen Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırmaktadır.

Ceren Moray hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceren Hindistan Resimleri

Ceren Hindistan Resimleri

ceren hindistan facebook ceren hindistan resimleri ayak miss turkey 2007 Miss Turkey 2007 finalistlerinden Ceren Hindistan şimdilerde Baba ocağı dizisinde İsmet rolünü başarıyla üstleniyor.
  2. Ceren Hindistan Nişan Resimleri

Ceren Hindistan Nişan Resimleri

ceren hindistan resimleri resimleri burada ceren hindistan nişan resimleri nişanlığı saçı için yazımıza buyrun arkadaşlar Ceren Hindistan nişan resimleri burada melekler :D:D Güzel oyuncu yine herzaman ki gibi çok şık ve çok güzel görünüyor :D:D işte Nişandan kareler :D:D
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Ceren Şahiner Hayatı İle İlgili Bilgiler

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Ceren Şahiner Hayatı İle İlgili Bilgiler

Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Ceren kaç yaşında Ekranlara ilk bölümüyle gelen Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Canan Arlı ile ilgili bilgileri az önce sizlerle paylaşmıştık melekler :) Minik yarışmacılardan Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner kimdir kısaca tanıtmak istiyoruz.. :) Ceren Şahiner, Bir şarkısın sen programının bu sezonki en küçük yıldızı. Ceren 8...
  4. Ceren Hindistan Muhteşem Yüzyıl'da!

Ceren Hindistan Muhteşem Yüzyıl'da!

Bu sayfa; Ceren Hindistan Muhteşem Yüzyıl'da haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisine bir yıldız daha katılıyor. Bu ünlü isim ise güzelliğiyle dikkat çeken Ceren Hindistan. Hindistan dizide cariye rolünde bu gece ekranlara gelecek.. Baba Ocağı ve Sakarya Fırat gibi dizilerde rol almış alan adını futbolcu Özer Hurmacı ile yaşadığı aşkla duyuran...
  5. O Hayat Benim Dizisi "Efsun" Karakteri Ceren Moray Kimdir?

O Hayat Benim Dizisi "Efsun" Karakteri Ceren Moray Kimdir?

o hayat benim efsın kimdir, o hayat benim ceren moray kimdir, ceren moray Sevgili melekler, yeni yayına girecek olan dizilerden biri olan O Hayat Benim'de Efsun karakterini Ceren Moray canlandıracak. En son İşler Güçler dizisinde izlediğimiz Ceren Moray hakkında bilgilerimizi hatırlayalım... Ceren Moray 5 Haziran, 1985 İstanbul Türkiye doğumludur. Türk oyuncu. Ceren Moray, 5 Haziran...

Sayfayı Paylaş