gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne olur bana da yardım edin arkadaşlar :( Certified toolbar diye birşey yapıştı çıkmıyor.Nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Casus yazılımlardan biri olan Certified-toolbar.com pek çok kullanıcının son dönemde şikayet ettiği konulardan biri. Certified toolbar.com internette sörf esnasında bilgisayara sızan bir yazlım. Başlangıçta faydalı gibi görünen bu yazılım sistemin içine sızarak DNS ayarlarını ele geçirir ve tüm aramalarınızı certified-toolbar.com adresine yönlendirir. Arama motorunuzun ana sayfasını ele geçiren bu casus yazılım sizi zararlı ve virüslü sitelere yönlendirir. Peki bu casus yazılımdan nasıl kurtulacağız?Bu yazılımı silmeyi ve kaldırmayı tüm tarayıcılar için ayrı ayrı ele alacağız.
    Certified-toolbar.com Kaldırma Silme Google Chrome

Google chrome tarayıcınızı açın.

Chrome'un sağ üst köşesinde yer alan menüye tıklayın.

Buradan araçlar sekmesini açın.

Buradan uzantılar sekmesine gidin ve certified-toolbar uzantısını kaldırın.

Certified-toolbar.com Kaldırma Silme Mozilla Firefox

Firefoxta da benzer bir şekilde araçlar--->eklentiler yolunu izleyin.

Burada karşınıza çıkan tüm certified-toolbar.com eklentilerini kaldırın.

Certified-toolbar.com Kaldırma Silme İnternet Explorer

İnternet explorerda ise; araçlar--->eklentiler---->yönet yolunu izleyin.

Yine aynı şekilde certified-toolbar.com eklentileirni kaldırın.

*Bu yollar işe yaramazsa; yapmanız gereken spyware programlarından birini bilgisayarınıza kurup taramaktır. Bu tür programlar bilgisayarınızdaki tüm casus yazılımları bulur ve siler. Bunlardan en iyisi de spyware doctor programıdır.

certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

bearshare nasıl kaldırılır bearshare kaldıramıyorum ana sayfadan kaldırma mozilla ana sayfamdan kaldır sayfadan kaldırma firefox bearshare nasıl kaldırılır, kaldırma, silinir, bilgisayardan, hakkında bilgiler Geçen oğlum yani geçen derken dün meleklerim bilgisayara bu müzik indirme proğramını kurmuş. Bende kaldırayım dedim ama bir türlü kaldıramadım. Googleden başladım araştırmaya. Bakın şu...
  2. aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

Yaşım 23 ve ben bu aknelerle yıllardır uğraşıyorum.Gittiğim doktor bir işe yaramadı.Artık pürüzsüz bir cilt istiyorum psikolojim bozuluyor yardım edin aknelerden nasıl kurtulurum?
  3. Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Selam herkese. Yandex toolbardan kurtulmak istiyorum.Silmemin herhangi bir yolu varmı acaba? Yardım edin lütfen .
  4. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş