gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

ayakkabı, modelleri, fiyatı, topuklu, en güzel, cesare paciotti ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz
    Cesare Paciotti marka ayakkabıları sizlere göstermek istiyorum hanımlar. Modern ve şık olduğunun yanı sıra fiyatlarıyla da gündeme gelen bu tasarımları ünlüler tercih ediyor diyebilirim. [​IMG]

işte buna bayıldım..

Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Nike 35. yılında klasik koşu ayakkabılarını yeniden üretti

Nike 35. yılında klasik koşu ayakkabılarını yeniden üretti

Nike Vintage Running koleksiyonunda yer alan 12 klasik koşu ayakkabısı, yeni teknolojiler kullanılarak, 35 yılın ardından yeniden üretildi. İlk kez 1972’de piyasaya sunulan ve koşucuların performansını artıran ayakkabılar, orijinal dizaynı korunarak günümüze adapte edildi. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, azaltılmış ağırlığı ve darbelere karşı koruyucu özellikleriyle, koşuculara herhangi bir...
  3. Cesare Paciotti 2009-2010 Ayakkabı Modelleri

Cesare Paciotti 2009-2010 Ayakkabı Modelleri

2009 2010 ayakkabı modelleri 2010 ayakkabı modelleri 2009 ayakkabıları cesare paciotti Cesare Paciotti ayakkabı markası 2009'da olduğu gibi 2010'da da kendinden emin bir şekilde ilerliyor. 2010 koleksiyonu gerçekten çok zengin ve başarılı.. Kendinden emin bir şekilde tasarlanmış ve bizlere sunulmuş. Ben de sizlere sunuyorum kızlar. :) Bakalım yeni ayakkabı modellerimize. :tik:...
  4. Cesare Paciotti Marka Gözlükler...

Cesare Paciotti Marka Gözlükler...

cesare paciotti güneş gözlüğü cesare paciotti güneş gözlüğü kadın gözlük gözlük Melişler bahar geliyo yazda gelecek güneş ışınlarından korunmanın yolu gözlükler Bahara bu gözlüklerle girmeye ne dersiniz?
  5. Matraş 2012 koleksiyonuna ait klasik bayan ayakkabıları

Matraş 2012 koleksiyonuna ait klasik bayan ayakkabıları

Matraş, deri modelleri üreten ve sektöründe isim yapan firmalardan bir tanesidir meleklerim... Bugüne kadar üretmiş olduğu ürünler ile birçok kişi tarafından tercih edilen Matraş, yeni deri ürünler üretmeye devam ediyor. Matraş yeni ürünler üretmeye devam ede dursun. Gelin biz Matraş'ın 2012 koleksiyonuna ait klasik bayan ayakkabısı modellerine birlikte bakalım.

Sayfayı Paylaş