gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Cesare Paciotti Marka Gözlükler...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

cesare paciotti güneş gözlüğü cesare paciotti güneş gözlüğü kadın gözlük gözlük Melişler bahar geliyo yazda gelecek güneş ışınlarından korunmanın yolu gözlükler Bahara bu gözlüklerle girmeye ne dersiniz?

2. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    süper gözlükler cnm paylasim icin saol

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok hoşlar lavişim ellerine sağlık yalnız şöyle taşlı olanları çok seviyorum :D görür sen markasıyla beraber ekle olarmı hayatım:kiss:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben de yeni bir gözlük düşünüyordum, bu modeller de aklımda olsun :D:D Varsa devamı getir Lavrim :kiss:

Cesare Paciotti Marka Gözlükler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözlük

gözlük

rüyada gözlük kırılması rüyada kırılması görmek gözlüğün camı kırık görmek Yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen kimseye; Gözlük, onu hayatta kullananlar için kendi gözüne ve onun durumuna delalet eder.Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda birtakım sahte arkadaşlar var. Onlardan...
  2. ünlü markalardan 2009 yazı gözlük modelleri

ünlü markalardan 2009 yazı gözlük modelleri

burberry gözlük en güzel gözlük modelleri burberry modelleri fransız markaları daniel swarovski Ünlü markadalar 2009 gözlük koleksiyonlarını görücüye çıkardı… Siz de bahara hazırlıklı olmak için, gözlüğünüzü şimdiden seçin! Feminen ve baston çıkarıcı tasarımlarıyla göz kamaştıran Chloe Eyewear, 2009 sezonunda 70'li yıllara dönüş yapıyor. Chloe'nin asetat ve enjeksiyon modellerinin...
  3. Cesare Paciotti 2009-2010 Ayakkabı Modelleri

Cesare Paciotti 2009-2010 Ayakkabı Modelleri

2009 2010 ayakkabı modelleri 2010 ayakkabı modelleri 2009 ayakkabıları cesare paciotti Cesare Paciotti ayakkabı markası 2009'da olduğu gibi 2010'da da kendinden emin bir şekilde ilerliyor. 2010 koleksiyonu gerçekten çok zengin ve başarılı.. Kendinden emin bir şekilde tasarlanmış ve bizlere sunulmuş. Ben de sizlere sunuyorum kızlar. :) Bakalım yeni ayakkabı modellerimize. :tik:...
  4. Ünlü markalardan renkli güneş gözlüğü modelleri

Ünlü markalardan renkli güneş gözlüğü modelleri

beyaz gözlük modelleri beyaz güneş gözlüğü modelleri gözlük 2010 miu miu Güneş gözlükleri yaz aylarının vazgeçilmez,olmazsa olmaz aksesuarlarından biridirAraba kullanırken,dışarıda gezerken,sahilde,plajda güneş gözlüğüyle gözlerimizi güneşin ışınlarından korumak isteriz. Güneş gözlüğünü seviyor ve kullanıyorsanız,sizlere bazı ünlü markalardan renkli ve prafan gözlük modellerini paylaşmak...
  5. Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları

Cesare Paciotti Klasik Ayakkabıları

ayakkabı, modelleri, fiyatı, topuklu, en güzel, cesare paciotti ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz Cesare Paciotti marka ayakkabıları sizlere göstermek istiyorum hanımlar. Modern ve şık olduğunun yanı sıra fiyatlarıyla da gündeme gelen bu tasarımları ünlüler tercih ediyor diyebilirim. işte buna bayıldım..

Sayfayı Paylaş