gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cesaret Almak Deyiminin Anlamıyla İlgili Açıklama

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cesaret Almak Deyiminin Açıklaması

Cesaret Almak Deyiminin Anlamı Nedir

Sevgili melekler, içinde cesaret kelimesi geçen deyimlerimizden biri de Cesaret almak deyimi. Bir önce ki konumuzda paylaştığımız cesaret göstermek deyimi açıklamasının ardından bu sayfamızda da cesaret almak deyiminin anlamı nedir sizlerle paylaşıyoruz...

Cesaret Almak Güç veya tehlikeli bir işe girişirken kişinin kendinde bulduğu güven.Yüreklilik, yiğitlik, yürek ve göz pekliği

Örnek: Bütün halk türküleri gibi ölenin örnek cesaretini öven türkülerdi bunlar. N. Cumalı

Cesaret Almak Deyiminin Anlamıyla İlgili Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum

arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamını arıyorum

arkadaşlarım arabanın tekerine taş koymak deyiminin anlamı nedir ne demek isteniyor bu deyimle teşekkür ediyorum.
  2. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.
  3. İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları Zaman İle İlgili Deyimler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bizden zaman ile ilgili deyimler isteyen tüm misafirlerimize, zamanla ilgili deyimler ve anlamları hakkında güzel örnekler sunuyoruz. İşte size en güzel zaman sözleri arkadaşlarım diyor ve sizleri konumuz ile başbaşa bırakıyoruz. -Neden sonra: Bir süre geçince,...
  4. deyimler ve anlamları

deyimler ve anlamları

etekleri zil çalıyor
  5. dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

Bana dostlukla ilgili deyimler ve anlamları gerekiyor sevgili arkadaşlarım. Dosluğu pekiştirecek deyimler ve anlamlarını bana gönderin ya ne olur canımsınız hadi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş