gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Cesareti olana Zeka Testi...

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

cesaret testi yap resimde gizlenen adami 20 saniye içinde bulunur Resimde kahvelerin içinde gizlenmiş adamı 3 sn içinde bulan kişi keskin zekalıymış...zekasını ölçmek isteyenlere şimdiden iyi şanslar[​IMG]

Son düzenleme: 21 Kasım 2007
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Cesareti olana Zeka Testi...
    1 saniyede buldum dimekki ben süppperrrrr keskin hatta jilet zekalıyım :zuha:
    paylaşımın için tşkler canım;)+ 100 rep

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

keskin olmasamda heçte fena olmadığımı gördüm tşk paylaşımın için

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yaaa ben bulamadım amaa yanımdaa eşim hemen gördüüü :)
    ***** varmı eşime + rap :)

5. AlbertEinstein

AlbertEinstein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende kısa sürede buldum. Neden acaba...

6. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yafu ben demekki geri zekalıyım,laa adam nasıl sığsın buraya okadar küçükmü:)) bulamadımmmmmm

Cesareti olana Zeka Testi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikte Duygusal Zeka Testi

Evlilikte Duygusal Zeka Testi

Not:Evli kişiler bu testi önce kendi bakış açılarıyla ,sonra kendilerini eşlerinin yerine koyarak doldurmalıdır.Aynı kişinin doldurduğu iki ayrı test puanının ortalaması,daha gercekci sonuç verir. AZ :1 SIKLIKLA:2 HER ZAMAN:3 Puan değerindedir... 1.Strese dayanıklıyım. 2.Alışkanlıklarımın esiri degilim. 3.Eşim için rahatımdan fedakarlık yaparım. 4.Kendime hakim olurum. 5.Sevgimi açıkca...
  2. zeka testi :)

zeka testi :)

HADİ İLK ÖNCE CEVAPLARA BAKMADAN CEVAP VERİN :) Aşağıdaki soruları tam 1 dk. içinde yanıtlamaya çalış. Bir kağıt kalem al ve yanıtlarını not et ve her soruya bir defa bakmaya çalış. Oldukça ilginç bir zeka testi... ) 1. Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? 2. Doktorunuz size 3 hap verir ve bunları yarımşar saat arayla almanızı tavsiye ederse, ilaçların tamamını...
  3. cesareti olan giysin

cesareti olan giysin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cesareti olan giyisin

Cesareti olan giyisin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Cesareti olan taksın!

Cesareti olan taksın!

Evet başlıktanda anlaşılacağı gibi varmı bu çantaları takacak cesareteniz:D.Valla onu bunu bilmem ama bu çantalar oldukça uçuk kaçık bunlarıda takan bir o kadar uçuk kaçık olmalı:piha: Gitarlı olan çantayı tek geçiyorum bu arada:D

Sayfayı Paylaş