gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ceset Çiçeği Çiçek Açtı..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Çürümüş et kokusu yaydığı için "ceset çiçeği" diye anılan amorphophallus titanum, İsviçre'de 75 yıldır ilk kez açtı.Basel botanik parkında açan çiçek, 2 m 10 cm boyunda.Verilen bilgilere göre çiçek dünyada şimdiye kadar 134 kez açmış bulunuyor. Çiçeksever melekler,siz de bu çiçeği görmek ister misiniz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Nisan 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilk kez görüyorum bu çiçeği ozaman iyiki sık aralıklarla açmıyor öyle bir kokusu varsa..

Ceset Çiçeği Çiçek Açtı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekleriniz açsın

çiçekleriniz açsın

 Çiçekleriniz için: Haşladığınız yumurtanın suyunu saksıya dökün.
  2. Çiçek açın takılarla

Çiçek açın takılarla

Bu takılarla parıl parıl parlayan çiçek açmaya ne dersiniz?
  3. Gelinlikler Çiçek Açtı

Gelinlikler Çiçek Açtı

gelinlik, çiçekli gelinlikler, 2011, modelleri, resimleri hakkında bilgiler Gelinliklerde bu yaz çiçek detayını oldukça fazla görücez kızlar...Bu sene gelinliklerde gelinlerde çiçek açacak bizden söylemesi...
  4. ceset çiçeği( dünyanın en kötü kokan çiçeği )

ceset çiçeği( dünyanın en kötü kokan çiçeği )

ilginç çiçekler doğada böyle çiçeklerde var dünyanın en ilginç çiçeği dünyada böyle çiçeklerde varmış .görünce inanamadım.sevgili melekler emin olun çok şaşıracaksınız.daha bilmediğimiz ne kadar bitki var dünyada. Leş çiçeği veya ceset çiçeği olarak bilinen titan arum (Amorphophallus titanum) dünyanın en kötü kokan çiçeğidir Ortalama olarak iki metreye kadar bir yüksekliğe erişebilir ve...
  5. yumurtlaarınız çiçek açsın

yumurtlaarınız çiçek açsın

yumurta saksı örnekleri Menekşe ekilmiş yumurta Farklı bir saksı dekorasyonu istiyorsanız menekşe ekilmiş yumurta saksıları sizde hazırlayıp gelen konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Gerçekten çok dekoratif bir förünüm oluşturmuş. Fazla büyümeyen çiçek seçiminde fayda var.

Sayfayı Paylaş