gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Çeşit çeşit görülmeye değer takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

iğne oyası takı modelleri
    Sadeliği,bir o kadarda şık takıları seven genç kızlar,hanımlar bu çeşit çeşit takı modellerini görmenizi tavsiye ederim.Her zevke uygun takı modelleri burada...

2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol........

Çeşit çeşit görülmeye değer takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takı çeşitleri

takı çeşitleri

takı çeşitleri taki çeşitleri taki cesitleri takı tasarım takla
  2. çeşit çeşit örgü modelleri

çeşit çeşit örgü modelleri

Örgü bayanların can sıkıntısından başvurdukları bir aktivitedir.Çoğu kadın örgüde her bir ilmeğin bin derdi unutturduğuna inanıyor.Gerçeklik payı varmı diye sorarsanız denemiş ben olarak var derim.Çünkü vakit boşa gitmiyor sonunda birşey üretiliyor buda insanı mutlu ediyor.Tabi becerebilenleri tebrik ediyor konuyla alakalı resimleri beğeninize sunuyorum... ,,,,...
  3. Yeni Dantel Oda Takımı Modeli Çeşitleri

Yeni Dantel Oda Takımı Modeli Çeşitleri

Dantel Oda Takımı Modeli Çeşitleri Dantel Oda Takımı Modelleri Çeyiz hazırlıkları yapanlar için ve dantel oda takımı modeli örneği arayanlar için, bu sayfamızda yeni ve çok şık olan dantel oda takımı örneklerini sunuyoruz Melek'ler.
  4. Nevresim Takımı Modelleri 2012 çeşitlerini paylaşın

Nevresim Takımı Modelleri 2012 çeşitlerini paylaşın

Arkadaşlar bayram öncesi evim de bir kaç yenilik yapmayı düşünüyorum ayrıca nevresim takımımda eskidiği için yenilikler arasına yeni bir nevresim takımını da ekledim sizden de bunun için Nevresim Takımı Modelleri 2012 modellerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. İğne Oyasından Çeşit Çeşit Takı Modelleri

İğne Oyasından Çeşit Çeşit Takı Modelleri

iğne oyası takılar, iğne oyasından takı modelleri, değişik takı modelleri Sevgili melekler, hünerli bayanların el marifetlerinden neler neler yapabildiklerini çevremizde, gittiğimiz kermeslerde. çarşıda, pazarda satış standlarında zaman zaman görüyoruz. Son yıllarda hayli revaçta olan takı tasarımında da bayanların geleneksel el sanatları kullanılmaya başlandı. Yıllardan beri süregelen,...

Sayfayı Paylaş