gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çeşit çeşit örgü modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Örgü bayanların can sıkıntısından başvurdukları bir aktivitedir.Çoğu kadın örgüde her bir ilmeğin bin derdi unutturduğuna inanıyor.Gerçeklik payı varmı diye sorarsanız denemiş ben olarak var derim.Çünkü vakit boşa gitmiyor sonunda birşey üretiliyor buda insanı mutlu ediyor.Tabi becerebilenleri tebrik ediyor konuyla alakalı resimleri beğeninize sunuyorum...

[​IMG],,,,

2. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben buunu cok begendımmm

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Harika modeller canım yeteneği ve örgüye merakı olanlar için bence gayet güzel seçenekler var aralarında paylaşımın için teşekkürler:)

çeşit çeşit örgü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşit çeşit örgü çanta

çeşit çeşit örgü çanta

DÜZ ÖRGÜ İLE ÖRÜLMÜŞ ÇANTA. GÜLLERLE ÜZERİ SÜSLENMİŞ. MOTİFLERLE YAPILMIŞ ÇANTA MODELİ Tıg ile sık igne yapılmış, döne döne örülmüş, her sırada arttırmalar yapılmış. Farklı renklerlede hoş bir görünüm olmuş..
  2. çeşit çeşit kolye modelleri

çeşit çeşit kolye modelleri

evet meleklerim sizler için güzelleğinize güzellik katacak olan kolyelerimizi beğeninize sunuyorum..umarım beğenirsiniz...
  3. Çeşit çeşit avize modelleri

Çeşit çeşit avize modelleri

yeni avize modelleri yatak odası avize modelleri bebek bebek odası oturma Ben avizeleri çok severim meleklerim.Eve değişik bir hava katarlar.Siz de seviyor musunuz bakalım...
  4. Örgüden çeşit çeşit  bilezik modelleri

Örgüden çeşit çeşit bilezik modelleri

bu konu;örgüden bileklik,örgüden çok şık bilezik modelleri hakkında bilgi vermektedir Sevgili hamarat hanımlar,sizler için çok şık örgüden bilezik modellerini bulduk.Her kıyafetinize birer tane kombin yaparak şıklığı ucuzluktan yakalayabilirsiniz.Birbirinden güzel,renga renk örgüden bilezik modelleri tüm dünyada sıkça kullanılıyor.Maliyeti olmayan üstelik yapımı çok basit olan bileziklerin,...
  5. Çeşit Çeşit Örgü Lif Modelleri 2014

Çeşit Çeşit Örgü Lif Modelleri 2014

örgü lif modelleri, lif modelleri 2014, örgü lifler Sevgili melekler, yaz olsun kış olsun her zaman ihtiyaç duyulan, eşe dosta boş gitmek istemediğinizde el emeği göz nuru hediye olarak götürdüğümüz lifler çeşit çeşit modelleri ve renk-desen bolluğuyla hepimizin ördüğü parçalardır. Çabuk bittiği için sıkılmadan ördüğümüz model model lifleri bu sayfamızdan görebilir ve siz de evinizde...

Sayfayı Paylaş