gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html

Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ?
    Bu küleri kullanıpta hamile kalmayanlar varmı?
    Hangi kürü ne kadar kullandınız?
    Bu kürlerden hangisi daha iyi sonuç vermiş istatistiksi bir veri oluşturalım:)
    ben yaptığım kürleri yazıyıyorum

1 Martta: ebe gümeci haşlayıp suyunu içtim:Hamile kalmadım(regilim rahat geçti)
    2 Nisanda: soğan kürü yaptım:Hamile kalmadım(yoğun salgı oldu)
    3 Mayıs :ta hayıt meyvası içtim:daha sonuç belli değil( yumurtlama olduğunu hissettim yoğun salgı+sancı + küçük karnımda seyirmeler oluyor)
    4 Regl olursam haziranda bu kürlere devam edicem +polen le bal kürüne başlıycam NOT:Her gün bir tane keçi boynuzu yiyiyorum alışkanlık haline getirdim yaptığım kürlerin işe yaradığını hissediyorum benim yumurta rezervimde azalma var bu kürlerle yumurtlama olduğunu anlayabiliyorum yumurta yaptığınızı öğrenebilmeniz için en kolay yöntemlerden biri salgı inceleme yöntemidir ilgii konu aşağıdaki linkte
    http://www.meleklermekani.com/gebelik/148181-hamile-kalmak-icin-salgi-inceleme-yontemi.html

Son düzenleme: 21 Mayıs 2009
çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

pre seed preseed preseed ile hamile kalanlar pree seed kullananlar Arkadaşlar Pre-Seed kullanıpta hamıle kalanlar lütfen buraya yazalım ve bılgılerımızı paylasalım hepinizi bekliyorum Pre~Seed Kişisel Nemlendirici Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir....
  2. Kilolu hamile kalanlar buraya

Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  3. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  4. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  5. Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya

Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya

Herkese merhaba, bu konudaki forumlar cok eski.Buradan takip edelim artik.Hamile kalmaya calisanlar dertlessin, anne adaylari moral olsun:)Hepimizin saglikli bebekleri olsun,kucaklarimiz bos kalmasin insallaaahh:)

Sayfayı Paylaş