gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çeşitli Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çeşitli Mesajlar arıyorum kızlar bana çeşit çeşit mesaj yazarmısınız lütfen çeşitli olsun her telden yani :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çeşitli Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kokteyler

çeşitli kokteyler

kokteyler filtre kahve yapılışı kavunlu votka votkalı kokteyler çeşitli kokteyller Bahama Adasi MALZEME: Kivi şurubu 3 cl Muz 1 adet Muz şurubu 1 cl Limon suyu 1 cl Portakal suyu 5 cl Kivi 1 adet Buz 5 küp YAPILIŞI: Kivi şurubu, muz şurubu, portakal suyu ve limon suyunu derin bir kaba alın. Kivi ve muzu ilave edin. 5 adet buz katıp, mikserden geçirin. Dilediğiniz şekilde...
  2. Çeşitli meze

Çeşitli meze

çeşitli mezeler cesitli mezeler Melişlerim yemeklerinizin yanına yakışacak bir tat:) Malzemeler 1 su bardağı haşlanmış amerikan pirinci 1 tavuk 1 domates 1 sap kereviz 1 limon 1/2 demet taze soğan 1/2 demet dereotu 1/2 kg su bardağı sıvıyağ 10 adet siyah zeytin tuz karabiber Hazırlanışı Bir tencerde tavuk kereviz ve pirinci haşlayın.Tavuğun gögüs etlerini ayırıp küçük parçalar...
  3. Kısa Çeşitli Mesajlar

Kısa Çeşitli Mesajlar

Çeşitli Mesajlar Kısa Çeşitli Mesajlar Her telden mesajlar, sözler arayanlar için, bu yazımızda kısa ve yeni çeşitli mesajlar sunuyor ve diliyoruz ki bu çeşitli mesajlarımız çeşitli göndermelerinizde işe yarar Melek'ler:D:D Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilligin çirkinligine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündügünde o senin için çoktan ölmüş...
  4. çeşitli dillerde yeni yıl mesajları yayınlarmısınız

çeşitli dillerde yeni yıl mesajları yayınlarmısınız

Yeni yıl için sadece Türkiyedeki arkadaşlarımı değil yurtdışında Türk devletlerinde yaşayan arkadaşlarımı da kutlamam için çeşitli Türk dillerinde yılbaşı mesajları arıyorum.Sizde varmıdır ?

Sayfayı Paylaş