gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çeşitli Sanatçılardan - Sevgiliye Özel

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevgiliye özel yazılar sevgiliye özel şiirler sorular yazı Çeşitli Sanatçılardan - Sevgiliye Özel

Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 01 - Sezen Aksu - El Gibi
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 02 - Demet Akalın - Pembe Dizi
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 03 - Yaşar - Başımda Sevdan
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 04 - Deniz Seki - Doyamadım
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 05 - Gülben Ergen - Yalnızlık
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 06 - Yıldız Tilbe - Gül Zamanı
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 07 - Özgün - Aşk Çiçeği
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 08 - Niran Ünsal - İyi Ki Varsın
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 09 - Hüseyin Turan - Dinle
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 10 - Betül Demir - Başka Birşey
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 11 - Berdan Mardini - Senden Çocuğum Olsun İstiyorum
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 12 - Tarık - Sevdim Bir Kez
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 13 - Suat Suna - Senden Önce Yoktum
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 14 - Barış Akarsu - Gel Gör Beni Aşk Neyledi
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 15 - Ferda Anıl Yarkın - Ayrılmayalım
    Cesitli Sanatcilardan - Sevgiliye Özel - 16 - Ogan Aydın - Kollarında

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Çeşitli Sanatçılardan - Sevgiliye Özel
    paylaşımın için saol ellerine sağlık *****

3. aglama_sevdigim

aglama_sevdigim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çeşitli Sanatçılardan - Sevgiliye Özel

paylasim icin saol:) emegine saglik:)

Çeşitli Sanatçılardan - Sevgiliye Özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kokteyler

çeşitli kokteyler

kokteyler filtre kahve yapılışı kavunlu votka votkalı kokteyler çeşitli kokteyller Bahama Adasi MALZEME: Kivi şurubu 3 cl Muz 1 adet Muz şurubu 1 cl Limon suyu 1 cl Portakal suyu 5 cl Kivi 1 adet Buz 5 küp YAPILIŞI: Kivi şurubu, muz şurubu, portakal suyu ve limon suyunu derin bir kaba alın. Kivi ve muzu ilave edin. 5 adet buz katıp, mikserden geçirin. Dilediğiniz şekilde...
  2. sanatçı avatarları

sanatçı avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sanatçıların Korkuları

Sanatçıların Korkuları

Olcay kapalı yerlerde kalamıyor ZUHAL Olcay'ın klostrofisi, Haluk Bilginer'in yükseklik korkusu var. Bilginer, yükseklik korkusu olduğunu Eyfel Kulesi'nde anlamış. Zuhal Olcay'ın kapalı alan korkusu ise bir tren kazası sonucu ortaya çıkmış. Olcay bu olayı şöyle anlatıyor: "1976'da Ankara'dan istanbul'a turneye giderken kaza geçirdik, iki arkadaşımız öldü. Kazadan sonra büyük bir ruhsal...
  4. Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

Çeşitli Sanatçılar - Şimdi 90'lar (2 CD)

80'li yılların ortalarından itibaren doğanların hatırlayacağı gibi 90'lı yıllarda hergün biri albüm çıkardı..O zaman albüm çıkaranların çoğu şimdi piyasada yok ama o zaman yapılan şarkıları hala dinleme şansımız var... 90'lı yıllarda hit olan şarkılardan bir albüm hazırlamış 2 cd'den oluşan bu albümde Seyyal Taner'den Yonca Evcimik'e, Metin Özülkü'den Ajlan Büyükburç'a kadar pek çok...

Sayfayı Paylaş