gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çeşme'ye su almaya gitmiş:)süper

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Çeşmeye su almaya gitmiş..Ama doğru demiş Çeşme'ye su almaya gidiyormuş.[​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: çeşme'ye su almaya gitmiş:)süper
    vay zeki kız vay

çeşme'ye su almaya gitmiş:)süper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gittin

gittin

önce varlığına kilitlendi ömrüm günler, aylar, yıllar geçti, hem senli, hem... sancın içime düştü düşeli, her yeni dakika yaran, daha da deldi, ezdi, geçti... adını koyamadım adının... benim değildin, bildiğim tek gerçek ve olmayacaktın da bir savaştır sürdü gitti, gönlüme sevdan düştü düşeli, ağıtlarımın adı sendin, acılarımın adı Sen ve olmayan sevinçlerimin, Sen... Sen...
  2. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  3. Şahan Gökbakar zodyak botla pizza almaya gitti

Şahan Gökbakar zodyak botla pizza almaya gitti

şahan gökbakar, bot, zodyak bot, motoryat, çeşme, tatil, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Para para senin gözün kör ola" dedikten sonra, paranın gücünü gösteren bir habere geçiyoruz Melek'ler:D:D Şahan Gökbakar, motoryatta tatil yaparken acıkmış, canı pizza istemiş. Zodyak botla karaya çıkmış, 3 pizza yemiş ve 3 tanede arkadaşlarına götürmüş. Motoryata dönerken de sürat...

Sayfayı Paylaş