gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Cesur Bayanlar İçin Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 abiye elbise modelleri ile birlikte yırtmaçlı gece elbiselerine yer vermektedir. Kendine güvenen cesur bayanlar için, çok şık derin yırtmaçlı abiye modelleri ile sizlerleyim.

Özel gün ve gecelerin demirbaş kıyafeti olan abiye modelleri, 2013 yılında yeni yırtmaçlı modelleri ile abiye modasında yerini alıyor.

Düzgün bir fiziğe sahipseniz ve kendinizi son derece cesur buluyorsanız, derin yırtmaçlı abiye modellerini tercih edebilirsiniz.
    Benim fikrim, yırtmaçlı abiye modelleri uzun boylu, düzgün fizikli ve sütun gibi uzun bacaklarda harika duruyor:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Mawişim bu abiyeler sana yakışır düzgün fizikli,sütun bacaklı :D ay kendimi içinde hayal ediyorum da:hhh:

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Kendine haksızlık etme tatlım seni bilmesem neyseee:D Fıstık gibi hatunsun yakınen ben biliyorum:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol Mawişim gören gözler mawi :D o yüzden güzel görüyor:kiss:

MaWiM bunu beğendi.
Cesur Bayanlar İçin Derin Yırtmaçlı Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cesur Bayanlar İçin Mini Etekler

Cesur Bayanlar İçin Mini Etekler

mini etekler mini etekli bayanlar cesur bayanlar etekli kadınlar foto bayan resimleri Kendine ve bacaklarına güvenen cesur kızların vazgeçilmezi olan mini etekler .Adı geçen bu cesur kızların ideal giysisi olan mini etek modelleri sizler için. Kendine ve bacaklarına güvenen cesur meleklerim alın,giyin şıklığınıza şıklık katın..
  2. zarif bayanlara abiyeler

zarif bayanlara abiyeler

Zarif bayanlar için gözalıcı abiyeler kızlar :)
  3. Yeni sezon derin yırtmaçlı elbise modelleri

Yeni sezon derin yırtmaçlı elbise modelleri

yeni sezon elbiseler, yırtmaçlı elbise modelleri, yırtmazlı abiye modelleri, derin yırtmaçlı elbiseler burada arkadaşlar. Bacaklarına güvenen kadınların vaz geçilmez elbise modelidir derin yırtmaçlar. :) Biz de güzel bacaklı Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yeni sezonun derin yırtmaçlı abiye elbise modellerini, huzurlarınıza sunuyoruz :)
  4. Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler

Balık Etli Bayanlar İçin Büyük Beden Abiyeler

Bu yazı 2013 büyük beden abiye modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derler:D Her ne kadar bazı kilolu bayanlar fiziki görüntülerinden çok memnun olmayıp kendilerine kıyafet ve abiye modeli seçimlerinde zorluk yaşadıklarından bahsederler. Aslında günümüzde büyük beden giyen bayanlar eskiye oranla daha şanslı. Birçok abiye giyim firması kilolu...
  5. Derin Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri 2016

Derin Yırtmaçlı Abiye Elbise Modelleri 2016

Özel gün ve gecelerin değişmez giyim stili olan abiyeler, her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Abiye modeli konusun da bazen bayanlar daha aylar öncesinden model ve renk arayışı içine girerler. Günün ve gecenin en şık bayanları arasın da olmak adına ince eleyip sık dokuyarak tepeden tırnağa bir şıklık için büyük çaba sarfederler. Abiye...

Sayfayı Paylaş