gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cesur Hemşire ATV Ekranlarında Başlıyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire oyuncuları, cesur hemşire dizisi ATV ekranların da çok yakında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu'nun paylaşacağı yeni dizi "Cesur Hemşire" dizi konusu hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    cesur hemsire.jpg

Cesur Hemşire ATV Ekranlarında Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında

Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında

Bu konu; Bizim Okul Dizisi Yakında Atv Ekranlarında haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir yandan diziler birer ikişer yayından kaldırılırken, yeni dizilerde ekranlarda ki yerlerini almaya devame diyor. Atv 'nin reyting beklediği komedi dizisi "Bizim Okul" 'un çekimklerine başladı. Akasya Durağı dizisinden tanıdığımız pek çok ismin yer alacağı Bizim Okul...
  2. "Zahide İle Yetiş Hayata" Yakında Atv Ekranlarında!

"Zahide İle Yetiş Hayata" Yakında Atv Ekranlarında!

zahide yetiş, zahide ile yetiş hayata, zahide yetiş yeni programı Sevgili melekler, geçen sezon Doktorum programıyla tanıyıp sevdiğimiz Zahide Yetiş yepyeni bir programla ekranlara dönüyor. Atv'de yayınlanacak éZahide İle Yetiş Hayata" programını sunacak olan Yetiş, sağlık sorunları nedeniyle aile düzeni bozulmuş, hukuki sorunlarla baş etmeye çalışan işsiz kadınların sorunlarına çözüm...
  3. Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

cesur hemşire dizisi, yeni diziler, yeni dizi cesur hemşire Sevgili melekler, biz yoruluruz ama tv kanalları sürekli dizi başlatmaya yorulmazlar. Bir dizi tutmadı mı, oyuncu alınır başka bir kalıpla yeni bir dizide tekrar izleyiciye sunulur. Artık hangisi tutarsa :D:D Yine yeni bir dizi ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Komedyen Hakan Yılmaz bambaşka bir karakterle rol alacağı dizinin...
  4. Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

cesur hemşire fragman, cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire dizi oyuncuları Çok yakın bir zaman da ATV ekranların da başlayacak olan ve ilgi göreceğini düşündüğüm "Cesur Hemşire" dizi başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu... Şu sıralar ATV ekranların da tanıtım fragmanı dönen dizi nin fragmanını bizler de sizler için paylaşıyoruz. [media]
  5. Atv Slide Show Yarışması Başlıyor!

Atv Slide Show Yarışması Başlıyor!

atv slide show, slide show yarışması, slide show atv Sevgili melekler, atv'de yepyeni bir yarışma başlıyor: Slide Show. Oyunculuk ve taklit yeteneğinin ön planda olduğu Slide Show ile ilgili detaylar belli oluyor. Ünlü isimlerden belli olanlar; ‘Şanslı Masa’yı sunan Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan. Ekibe Özge Özpirinçci de katıldı. Bu yarışmanın en büyük özelliği, oyunculuk ve taklit...

Sayfayı Paylaş