gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cesur hemşire fragman, cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire dizi oyuncuları Çok yakın bir zaman da ATV ekranların da başlayacak olan ve ilgi göreceğini düşündüğüm "Cesur Hemşire" dizi başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu... Şu sıralar ATV ekranların da tanıtım fragmanı dönen dizi nin fragmanını bizler de sizler için paylaşıyoruz.

Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hemşire

hemşire

Kadın hastabakıcı görmek maiyetinde olanlara şefkat ve merhamet göstermeye, Hastanın hemşire görmesi iyileşmesine, Erkek hastabakıcı insana zor zamanda lazım olan dost ve yanrdımcıya delalet eder. (Kızkardeş için Bakınız; Kardeş.)Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacagına isarettir. Büyük bir sorununuzu aşabilmek için başkalarının...
  2. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  3. Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

cesur hemşire dizisi, yeni diziler, yeni dizi cesur hemşire Sevgili melekler, biz yoruluruz ama tv kanalları sürekli dizi başlatmaya yorulmazlar. Bir dizi tutmadı mı, oyuncu alınır başka bir kalıpla yeni bir dizide tekrar izleyiciye sunulur. Artık hangisi tutarsa :D:D Yine yeni bir dizi ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Komedyen Hakan Yılmaz bambaşka bir karakterle rol alacağı dizinin...
  4. Cesur Hemşire ATV Ekranlarında Başlıyor

Cesur Hemşire ATV Ekranlarında Başlıyor

cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire oyuncuları, cesur hemşire dizisi ATV ekranların da çok yakında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu'nun paylaşacağı yeni dizi "Cesur Hemşire" dizi konusu hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Cesur (Hakan Yılmaz), adı gibi “Cesur”, soyadı...
  5. Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

Ütopya Yarışması Tanıtım Fragmanı

ütopya tanıtım fragmanı, ütopya yarışması, tv8 ütopya Sevgili melekler, 15 kişinin biri ahır iki barakadan oluşan bir arazide, iki inek, 25 tavuk ve bir miktar tohumla yaşam mücadelesini izleyeceğimiz yeni yarışma Ütopya'nın tanıtım fragmanı yayınlandı. Merak edenler için tanıtım fragmanın ve başvuru formunu aşağıda bulabilirsiniz... [MEDIA] ÜTOPYA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş