gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cesur Yürek Atatürk

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cesur Yürek Atatürk

Anlı şanlı al bayrağın adına
    Binlerce yürek şehit olur yoluna
    Yaşlı genç çocuk takmış koluna
    Gelen Mustafa Kemal baş koymuşuz yoluna…

23 nisan çocuk 19 mayıs gençlik
    30 ağustos zafer 29 ekim cumhuriyet
    Bize bu bayramları hediye eden
    Dünya’ca saygı gören bir şahsiyet…

Atam şahin bakışlı herkese örnek
    Sana sevgi sana saygı her an gerek
    Sene de bir değil 365 gün diyerek
    Saygıyla eğiliyorum huzurunda cesur yürek…

Cesur Yürek Atatürk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cesur olmak

Cesur olmak

Rüyada cesur ve hiç bir seyden yilmayan bir kimseyi görmek, veya kendinizin böyle bir kimse oldugunuzu sanmaniz, gururlu ve azim sahibi bir insan oldugunuza, yilmayan bir karaktere sahip olacaginiza, gelecege karsi daima ölçü-lü bir yol tutacaginiza yorumlanir.
  2. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  3. Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI!

Sibel Can... SULHİ BEY CESUR YÜREĞİMDİ, FAZLA CESUR ÇIKTI!

Valla tahminimden fazla sürdü evlilikleri.Ama neden boşandıklarını söylemiyo çok merak ettim şimdi yakın zamanda duyarız inşallah:D Sanatçının, eve döndüğünde yaşadığı şoku anlatırken söyledikleri, akılları iyice karıştırdı. Miami seyahatinden dönüşte sürpriz bir kararla eşi Sulhi Aksüt’e boşanma davası açan Sibel Can, yaşananların perde arkasını “Aramızda Kalmasın”a anlattı....
  4. Cesur ol

Cesur ol

Cesur Ol Yenildiğinizi düşünüyorsanız, yenilmişsinizdir. Cesur olmadığınızı düşünüyorsanız, korkaksınızdır. Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağınızı düşünüyorsanız, kesinlikle kazanamazsınız demektir. Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız, çoktan kaybetmişsinizdir. Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı, ancak onu istediğinizde gelecektir. Herşey insanın kafasında biter. Alt...
  5. Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları

Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları

Bana Atatürk ölmedi yüreğimde yaşıyor flüt notaları lazım yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş