gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Çetteki şamarın nedenini merak edenler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Çette kullandığımız dayak yiyen adam smileyini biliyorsunuz:samar:merak edenler için videosunu paylaşmak istedim.Arap şakalarının en komikleri arasında...

2. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    ayyy kız manyak hele eşek gibi anıran daha bi manyak ama abdest alan adama öyle şaka yapılmazki:almi:

lili777 ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. esmamelek

esmamelek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    abtest alaana yılan bile dokunmaz beee:))))

lili777 ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. lili777

lili777 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    vay vay destemaz alana cox gunah etdi

BEYZA21 bunu beğendi.
Çetteki şamarın nedenini merak edenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dİyarbakiri Merak Edenler

Dİyarbakiri Merak Edenler

Resİmlerle Dİyarbakir diyarbakir evliyalari diyarbakır evliyaları diyarbakırdaki evliyalar Şehri baştanbaşa kuşatan surların güney batı-bölümüne Benusen surları denir. Bu bölümdeki surlar içinde bilhassa Yedi kardeş ve Evlibeden (Ukubeden ) burçları ayrı bir değer taşır. Çok sağlam, çok süslü kitabeli burçlarıdır. Bu burçlara ve bulundukları çevreye Benüsen denmesinin günümüze kadar...
  2. Ünlülerin Boylarını Merak Edenlere...

Ünlülerin Boylarını Merak Edenlere...

ünlülerin boyları Onların çoğunu sadece ekranlardan tanıyoruz.Gerçek hayatta yanyana gelmediğiniz yada bazılarını gördüğünüz ünlülerin boylarını hiç merak ettiniz mi?Bazen ekralarda çok uzun sandığınız birinin gerçekte gördüğünüzde ne kadar kısaymış dedirten boylarını sizler için paylaşıyorum. Haluk Piyes – 1,78 İsmail YK – 1,72 Çağan Irmak – 1,74 Aslı Enver – 1,71 Nehir Erdoğan – 1,74...
  3. Doğum hikayemi merak edenler...

Doğum hikayemi merak edenler...

Merhaba arkadaşlar. Bazılarınız beni tanır. Geçen yıl bu zamanlar ne çok üzüldüğümü, telaş yaptığımı da... pko dan muzdariptim. Şükürler olsun Allahıma buna rağmen bazı arkadaşlarım gibi meleğime kavuştum, güzeller güzeli kızıma... Alkım'ımıma... 39+4 te yani 9 ay+8 günde bebeğim geldi. Normal doğum istiyordum fakat son anda sezeryane dönüldü. İki doğum şeklini birden yaşadığım için zor oldu....
  4. Ünlülerin Burçlarını Merak Edenlere!

Ünlülerin Burçlarını Merak Edenlere!

ünlülerin burçları, ünlüler hangi burç, ünlülerin burçları 2014 Herkes doğduğu aya ve tarihe göre o ayda bulunan burca sahip olur. Burçlara düşkün birçok kişinin olduğunu bilerek hele ki ünlülerin de burcunu merak edenlere sizlere hangi ünlünün hangi burca sahip olduğuna dair merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Bakalım ünlülerin burçları nelermiş? Recep Tayyip Erdoğanın Burcu : Balık...

Sayfayı Paylaş