gebe
  1. perikızı

perikızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında perikızı tarafından paylaşıldı.

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum
    peri kızı

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Açılımlar 1 Ekimde başlıyor canım. Lütfen talepler için ayrıca konu açmayınız.

3. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
cevabınıza cok ihtiyacım var !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap cok sıkıntıdayım

acil cevap cok sıkıntıdayım

kırkım çıktığı gun esımle korunmasız ilişkiye gırdık bebegımı emziryorum hamile kalmış olablrmyım
  2. Cok onemli Cevaplarınızı  beklıorm melekler

Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler

herkese selam .. evlıyım ve ılk kez dogum kontrol hapı kullandım bu ay . ayın 8. ve 11 arası yumurtlama gunum . dogum kontrol hapına 5. basladım ve 8. de ılıskıye gırdım korunmadan ayın 10. ve 11 de hapı unuttum almayı 13 yıne ılıskıye gırdım ve 15. de ılıskıye gırdım yanı dun. ve yıne unuttum dun ıcmeyı ... ve 2 gundur asırı bı sekılde goguslerım agrıor .. ve bugun kasıklarım hıc...
  3. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?
  4. polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

arkadaşalar merhabalar hayırlı kandiller öncelikle. 2 yıldır evliyim. korunmayı yeni bıraktık fakat adetlerimde düzensizlik başladı. doktorum pko olabıleceğimi söyledi. düzenli yumurtlama takibi yaptırdım . yumurtalarım çok büyümeden çatladığını gördük. Moralim bozuldu elbette. adetim bitti bir kaç gün sonra yeni bir kanama ile karşı karşıya kaldım! moralim bozuldu ciddi anlamda....
  5. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...

Sayfayı Paylaş