gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

cevahirin şükufe şiirleri cevahirin şiirleri şiir sözleri şukufeye söylediği şiirler cevahir Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler [​IMG]

Molotof Kokteylim
    İhraç fazlam...
    Günaydın çapağım..
    İhtiyaç dahilim..
    Piknik sepetim
    Hızlı ve öfkelim..
    Asfalt gözlüm
    Karışık CD'm
    İkiz kulem
    Süpriz Yumurtam
    Menkul kıymetlim..
    Gelişi Güzelim ..
    Gamzelerine dolgu yaptığım ..
    Yavru vatanım
    Kesilmiş çayırım
    Bahar ferahlığım
    Dağ esintim
    Bitmis derem
    Gönlümün otoparkı
    Evlilik provam
    11 asrın sultanı
    Mihenk taşım
    Görgü tanığım
    Asma yaprağımm
    Tek dişi kalmış şarjım
    Havalı pervanem
    Denize Sıfırım
    Can Havlim
    Desibelim
    Emniyet Şeridim
    Olay Şahidim
    Genzine Kaçtığım
    Üst Geçidim
    Baz istasyonum
    Kalorifer Peteğim
    Limitsiz internetim
    Sevgili Günlüğüm
    Göğüs Kafesim
    Kabuklum
    Bağ Bozumum
    Torpido Gözüm
    Tropikal meyvem
    msn iletim
    word dosyam
    Gece Sohbetim
    Kol Böreğim

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu dizi çok komik ya tam kopmalık:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
Cevahir'in Şükufe'ye Söylediği Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürkün Söylediği Sözler

Atatürkün Söylediği Sözler

atatürkün sözleri ve anlamları atatürk sözleri ve anlamları atatürkün söylediği sözler sözlerinin anlamı sözlerinin BİRLİK - BERABERLİK Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener. Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez. Bugün vatanımızda bir milli kudret varsa, o cereyan, felaketlerden ders alan ulusun kalp ve dimağından...
  2. Cevahir'den  Şükufe'ye

Cevahir'den Şükufe'ye

cevahirin şükufeye söylediği sözler.................. Molotof Kokteylim İhraç fazlam... Günaydın çapağım.. İhtiyaç dahilim.. Piknik sepetim Hızlı ve öfkelim.. Asfalt gözlüm Karışık CD'm İkiz kulem Süpriz Yumurtam Menkul kıymetlim.. Gelişi Güzelim .. Gamzelerine dolgu yaptığım .. Yavru vatanım Kesilmiş çayırım Bahar ferahlığım Dağ esintim Bitmis derem Gönlümün otoparkı Evlilik...
  3. Cevahir'in Ulvi'ye Söylediği Sözler

Cevahir'in Ulvi'ye Söylediği Sözler

ulvi sözleri 2011 Geniş aile dizisinin belkide en sevilen saf karakterini oynayan Ulvi her bölümde izleyici hareketleriyle ve sözleriyle kırıp geçiriyor.Onun bu karakterinden yola çıkarak Cevahir ise Ulvi'ye söylemiş olduğu söyler ve replikler internette ve günlük hayatta inanılmaz bir ilgi görüyor.Sizlere Cevahir'in Ulvi'ye söylemiş olduğu sözlerden seçtiğim bazı replikleri sunuyorum. #...
  4. Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

Atatürk'ün Sporla İlgili Söylediği Sözler

atatürkün sporla ilgili söylediği sözler ben türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim sözünün açıklaması atatürkün sporla ilgili söylediği özdeyişler Mustafa Kemal Atatürk'ün sporla ilgili söylemiş olduğu sözleri sizler için sunuyorum. Ben sporcunun çevik ve namuslusunu severim. Spor, ahlaktır. Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır....
  5. Hz.İsa'nın Söylediği İlk Sözler...

Hz.İsa'nın Söylediği İlk Sözler...

hz.isa söylediği ilk sözler bebekken beşikteyken nedir ne demiş ile ilgili bilgiler burada melekler Müslümanlar olarak bizim inancımızda tüm peygamberlere iman vardır melekler .Son peygamber,bizim peygamberimiz Hz.Muhammed (SAV)'den önce dünyayı şereflendirmiş olan Hz.İsa da mucizeleriyle Kur'an-ı Kerim'de yerini almıştır. Bu mucizelerin ilki de daha yeni doğduğunda annesi Hz.Meryem'in...

Sayfayı Paylaş