cevap bulamıyorum yardım edin

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
cevap bulamıyorum yardım edin
AŞK herşeyi affedrmi,ayrılmış aşklara yeniden şans verilirmiydi???
Bu soruları hep duyardım arkadaşlarımdan her zamanda sabit bir düşüncem ve cevabım vardı HAYIR...İnsanın başına gelmedikce nasılda rahat konuşa biliyormuş...şimdi ben aynı soruyu soruyorum kendime bir türlü HAYIR cevabımı veremiyorum...
Geceleri uyuyamıyorum,yemek yiyemiyorum günlerim zehir oluyor bir türlü cevab bulamıyorum,...
Şunu anladım tek başıma cevap bulamıyıcam en iyisi yardım almak:S....
Melekler lütfen yardım edin çok sevdiğim biri var sevdiğim değil aslında bu sözcük çok basit kaldı anlamsız durdu konuda doğrusu aşık olduğum,deli gibi sevdiğim biz ayrılmıştık aslında ayrıldık sözünü hiç sölemedik bitti demedik...şimdi aşkımıza yeni bir şans vermek istıyor ve ben ne sölüyüceğimi bilmiyorum...aşkımla göz yaşım üzüntülerimin arasında kaldım lütfen yardım edin..ben napıyım...:18:

canım benim ayrılma nedeniniz nedir bilmiyorum ama çok zor durumdaysan bence bir şans ver..sonra pişman olursun vermedğin için en azından ilişkinizi yürütemezseniz bile olmadı der için rahatlar ama şans vermezsen pişman olursun..bence son bir kez şans ver mutlu ol..herşey gönlünce olsun tatlım..hayat yaşamaya değer ve şans da verilmeye değer..sevgiyle kal canım benim

gerçekten seviyosan bi şans daha ver.eğer gene olmuyosa ozaman bidaha düşünün.umarım hayatında herşey gönlünce olur...

Ayrılma nedeninizi bilsek daha çok yardım edebilirdik sanırım... Çünkü aşkın affedeceği ve affetmeyeceği şeyler vardır...

Bilmiyorum canim,bu sorunun cevabini,sans verdigim iliskilerim oldu ve sadece ikinci hatta ucuncu sansi vermekle kaldim,sadece zaman kaybettim.Senin icin ne desem bilmiyorum.Cunku sen biliyorsun ne yasadigini ve bu iliskinin ikinci bir sansi hak edip hak etmedigini.Yinede aklinda kalacaksa sonradan pisman olacaksan ikinci bir sansi vermeyi dene istersen.

ben yrılık nedeni bilmiyorum ama pişman olan bir insana bir kere şans ver ikinciyi verme derim ben çünkü sende seviyosun genede yaşayan sensin bence iyi yönlerini ve kötü yönlerini düşün hangisi agır basıyo yani şansı hak ediyomu ediyosa ver birşey kaybetmezsin genede senin kararın önemli bunu unutma herşey gönlünce olsun

cnm ayrılma sebebini yazsaydın iyi olurdu...................benim bildigim bi söz vardır eskiye geri dönme iyi olsaydı zaten gitmezdi...ama tabi bu hepsi için geçerli degill.affetme konusunda seni bu kadar düşündürüyorsa ayrılma sebebiniz seni baya zedelemişe benziyor...iyi düşün canım

hımm ayrılma nedeninizi bende bilmiyorum :) ama üzüldüğüne göre sende hala barısmak istiyosun aynı seylerin yasanmasından korkuyo gibisin.
ben yerinde olsam kendimi biraz mutlu edebilmek için şansı verrirm belki eskide kalıcak öyle günler :))

Ayrılma nedeninizi bilsek daha çok yardım edebilirdik sanırım... Çünkü aşkın affedeceği ve affetmeyeceği şeyler vardır...

ayrılık sebebi benim:18:
telefonda kavga ettik ben kıskançlık krizine girmiştim...memleketeni gitmişti bayram ziyaretine hemde ailesini ikna edicekti (ailesi beni istemiyordu)...telefonda konuşuyorduk bu erken kapatmak istedi telefonu bende hayır dedim bu ısrar edince ben deli oldum yeni birinimi buldun orda aileside beni istemiyor ya tamam dedim kesin sana kız buldular,o yüzden geç arıyosun,erkenden telefon kapatıyosun,aradığımda meşgul oluyorsun ben iyice kıskançlık krizine girdim sölememem gereken sözler söledim (çok utanıyorum şimdi) telefonu kapattı yüzüme...bu haraketi iyice beni deli etti hem suçlu hem güçlü dedim daha sonra aramadım...bu haraketime ne ad verilir onu da bilmiyorum daha ama galiba aptallık...ya akıl başa gelince nasıl bir hata yaptığımı anlayıncada utandım cesaret edemedim aramaya,pişmalık duygusu beni öldürücek kendimi affedemiyorum,her gün ağlıyorum...suçlu benim onu kırdım...hep o özür diliyordu bi kerede olsun ben özür dilemedim...onun yıne affetmesi kendimden daha çok nefret etmeme sebeb oldu,ben daha kenimi affedemedim o nasıl affettı beni...evet diyemiyorum bu yüzden çok acı çekiyorum:18:..aşığım ona seviyorum evet demeyi her şeyden çok istiyorum ama suçluluk duygusundan sölediklerim yüzünden utanıyorum söleyemiyorum...:18:

bittiyse tekrar aynı günlere dönmeniz imkansız sebep ne olursa olsun biten ilişki tekrar başlayamaz ki sen de olan bu duygular da ilişkiyi eskisi gibi yapamaz

Geri